Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
5776
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Nokia C6, C7 veya C5' de Modem olarak kullanım
H
12 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Merhaba,
Arkadaşlar benim Turkcell hattım var ve aylık 4gb internet paketi servisini kullanıyorum. Suanki telefonum olan Blackberry ile bilgisayara baglayıp modem olarak kullandıgımda bu internet paketimden giriş yapıyor telefon. Ancak Nokia 6210 Navigator telefonumu modem olarak kullanmak istediğimde Wap servisinden baglanıyor yani dolayısıyla internet paketimden harcamıyor, ekstra ücrete tabi olmaktadır.

Şimdi sorun şu: C6' da modem olarak kullanım yaptıgımda bu internet paketimden mi kullanım yaparım yoksa cogu nokia da oldugu gibi WAP servisinden mi ? Veya C5 veya C7 modellerinde ne şekildedir?O
11 yıl
Onbaşı

dostum soruna cevap bulabildinmi.. benzer sorun bendede var..c5 00 da sınırsız internet var.. iphone de 1gb kotalı internet var. c5 i modem olarak görüpte iphone den internete girmenin bir yolu varmıdır..

Cevap bulduysan paylaşırmısın.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.