Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
82
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Nokia 6 Android - Efsane Geliyor..
U
6 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

Türkiye ve dünya piyasasına girmek üzere. Telefon alacakların ve değiştirecek arkadaşların kesinlikle beklemesini öneririm.

ÇÜNKÜ; Yıllarca maddi tuzakların içinde kaldık. Diğer markaların telefonları o kadar hassas ki, en ufak bir darbede ekranı kırılır. Neredeyse telefonun yarısı kadar ekran ücreti öderdik. Telefonlar illaki bir noktadan arıza verirdi. Çok detaylı anlatmaya gerek yok. Hepimiz yaşadık bunları.

Yabancı forumlarda okuduğum kadarı ile Nokia yazılımlarından ve sağlamlığından memnun olmayanı göremedim. Çok kısa sürede ilk seri tükenmiş.

Özellikle genç arkadaşlara şunu belirteyim; Nokia nın eski telefonlarının ömrü ve kalitesi bütün markları sollamış durumundaydı. Bu konuda ufak bir araştırma yapmanızı öneririm. Bir telefon alındığında ortalama kullanım ömrü 4-5 yıl civarındaydı. Telefondan sıkılıp yenisi alınıyordu. Hatta tutmayan Lumia modelleri bile, çok nadir istisnalar hariç hala sapasağlam çalıştığını biliyorum.

Sadece orta segment olarak piyasa sunulan modelin, en son model markalarla bile yarışacak durumda.

SAĞLAMLIK TESTİ
https://www.youtube.com/watch?v=swWU7wukAwY

İNCELEMELER
https://www.youtube.com/watch?v=T4698Knbg6E
https://www.youtube.com/watch?v=EWL0FQ3Vv04

3 Bin Liralık iPhone 7 ile KAMERA KARŞILAŞTIRMA
https://www.youtube.com/watch?v=tqHrJSVdEBgNot: Başlıktaki efsane tabirini "6" modeli için değil, genel olarak "nokia" için kullandım.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.