Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
543
Tıklama
0
Öne Çıkarma
netten dosya indiremiyorum yardim lütfen

K kwrak Konu Sahibi
15 yıl (38 mesaj)
internetten hiç bir dosyayı indiremiyorum maillerle gelen resimler bile inmiyo
herhangi bi program indirmek istediimde indirme başlarken ilk pencere açılıyo daha sonra inecek dosyayı kaydedeceğim yeri seçme penceresi açılmıyo sürekli ilk açılan pencere açık kalıyo lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler..
K kwrak Konu Sahibi
15 yıl (38 mesaj)
ben biraz daha anlatayım olayı bari ben bi dosya indirdim ayın onunda sonra o dasyayı silemedim dosya normalde şifreli değildi ama şimdi silmeye kalkınca ya da açmaya kalkınca şifre istiyor cancel diyorum yine de şifre penceresi kapanmıyo.ben bunu geçen hafta farkettim netten dosya indirememeye başlayınca bi tarama yaptırdım kaspersky ile virüs fln çıkmadı tabi o dosya şifreli olduu için ve ben de şifreyi bilmediim için onu tarayamadım.bi kaç gün önce dosya indirememeye başladıım gün bilgisayarım açılmadı doğru kapatılmayınca açılan menüyle açıldı bende bekledim sonra açıldı ama dosya indiremedim netten..msn açtıımda program açılıyo ama hemen kapatılması gerek diyo dosya hazırlandı gönderelim mi diyo gönderme diyorum hop gidiyo..normal net bağlantımda hiç bi problem yok sadece herhangi bi dosya indirmeye kalktıımda indiremiyorum.ayrıca oynadıım oyunu kaydetmeye çalışınca hata oluyo kaydedilemiyo diyo..bence o dosyada virüs var ama dosyayı bi türlü silemiyorum.açılan şifre penceresini görevi sonlandırdan kapatınca bilgisayar takılıyo..bu dosyayı silebileceğim bi pro varsa belki sorun çözülcek yoksa format..yardım eden olursa sevinirim teşekkürler..
O okokten
15 yıl (97 mesaj)
format abijim format en sağlamı. yemin ediom uğraşmış olsan saat tut baq gör. uğraştıın saat içinde 3 defa yeniden yüklersin bence. bööle abidik gubidik sorunlarla uğraşmaktansa hep yeniden yüklerim ben.
K kwrak Konu Sahibi
15 yıl (38 mesaj)
ya format istemiyorum hiç 3 senedir idare ediyodum böyle yığınla dosyam var kurtaramadıım zaten pek ii bi makine diil benimki..zaten bende xp cdsi de yok format daa zor olcak benim icin yani..bilgisayarı bilgciye taşımak istemiyorum..bi bilen çıkar belki..DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.