Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
21
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Netspeed memnunmusunuz? (2. sayfa)

B benalldream
geçen ay (69 mesaj)
Netspeed 100 Mbps 88 TL Arkadaşını getir indirimi ile bir kereye mahsus değil faturanızda 1 yıl süre ile sürekli 5 tl indiriminiz oluyor ayrıca bir kaç referans ile fatura tamamen bedava oluyor. İptal gerekçesi çok saçma iptal etmek için bağlatıyorsanız hiç bağlatmayın zaten 2 gün gecikmiş 10 tl yansımışta falan saçma sapan bir gerekçe. Ayrıca hem Turknet hemde Netspeed kullanıyorum ikiside çok iyi.

< Resime gitmek için tıklayın >


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Bey V

B Bey V
geçen ay (406 mesaj)
Bak orada "6 ay indirimli" yazıyor, toplasan 60TL, Türknet'e abone olan zaten kod ile abone oluyor ve 1 ay bedava kazanıyor, 1 faturası 99 88 TL'den hesaplasak, Türknet 6 değil 8 ay indirimli fiyat vermiş gibi oluyor.
1 yıl olsa yine çöp, 60 TL yapıyor altıüstü, Türknet'te tek abone getirene 99TL fatura bedava, yine Türknet önde.
Ayrıca çoklu referans getirme öyle basit bir iş değil.
"İptal gerekçesi çok saçma, iptal etmek için bağlatıyorsanız bağlatmayın" asıl saçmalık bu yazdığındır 🙂 ne demek "iptal edecekseniz bağlatmayın" ? Ha, 1, 2 ay bağlattıp iptal etmeniz desen bir miktar mantıklı gelir ki, o bile saçma, zira vaat edilenler sağlanmıyorsa, millet tabi ki iptal edecek, para yerde ekili bulunmuyor.
Bunların yanı sıra, iptal nedenini bilmeden saçma demeye, saçma desem yetersiz bir kelime kalır.
Misal ben iptal ettim çünkü taşınma sonucu taşıma ücretine kazık ücret istediler, niye mal mıyım ki ben vereyim? Onlara vereceğim taşıma ücreti ile Türknet'e geçip 2 ay internet kullanmış oluyorum, elbette iptal edeceğim.
Yine saçma bir argüman, "2 gün geçmiş 10 tl" nereden biliyorsun da konuşuyorsun?! Gün geçme yok, günümü kasti olarak geçirttiler ve pişkin pişkin her seferinde prosedür böyle 5 bekleyeceksiniz, sonra 7 diyorlar sonra 10, dalga geçiyorlar. Sonrada geçen günlerin parasını tahsil ettiler, zıkkım olsun.
Bunlara rağmen ilk yorumumda netspeed'i kötülemiş de değilim, Türknet daha iyi demişim netspeed'e göre.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @benalldream
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.