Netspeed değilde Altyapın düşman g*tüne gibi duruyor. |
Hocam selam. Öncelikle gördüğüm kadarıyla İzmir'deki arkadaşlar Netspeed'in keyfini çıkarıyor bende dahil |
Hocam selam. Öncelikle gördüğüm kadarıyla İzmir'deki arkadaşlar Netspeed'in keyfini çıkarıyor bende dahil ![]() İlk olarak hız testlerini sonra deneyimlerimi anlatayım,gerçi henüz 2.günüm ama olsun ![]() 75mbps 200gb akn VDSL tarifeyi kullanıyorum fiyatıda 58 tl.Hızlar bu şekilde < Resime gitmek için tıklayın > Buda Frankfurt testi < Resime gitmek için tıklayın > Artık kazıklanmak istemiyordum,bende yeni arayışlara girdim ve netspeed'i gördüm.Aslında öncesinde Türknet'i gördüm ama AKN kalktığından beri şikayetler gitgide arttığı için korktum biraz ve riske atmak istemedim pek. Ayın 14'ünde başvurdum 16'sında belgeler geldi.17'sinde belgeler netspeed'in eline ulaştı ve superonline'dan taahhütüm bitiyordu onu kapattım.18'inde yani dün netspeed tam olarak bağlandı.Yani 1 gün internetsiz geçirdim sayılır,bağlantı çok hızlı sürdü bende,4 günde her şey halloldu.Üstelik netspeed'in başvuru belgesinde ankastreye kadar bağlantı yaptıklarını söylüyolar ama bana gelen tt ekibi sağolsun ankastre işinide halletti.Hepsi bu kadar iyi niyetli olmayabiliyor ![]() Müşteri hizmetleri yine bence başarılı,ellerinden geldiğince yardım etmeye çalışıyor bazı arkadaşlar hariç.Tabi superonline kadar iyi değiller orası ayrı.Hızlarda herhangi bir dalgalanma vs. bir şey olmuyor,akşamları düşmüyor keza ping'de aynı şekilde. Olumsuz yanını henüz göremedim hocam,yıllarca ADSL kullandığım için Netspeed gayet güzel kaldı 16mbit'in yanında ![]() Ha altyapı olarakta türk telekom kullanılıyor,ve türk telekomun vermediği hızı veriyorlar.Bu TT ve Superonline'a kalsak hala ADSL satacaklar fahiş fiyatlara. Son olarak başka sorularınız varsa sorun,bende geçerken biraz tereddütte kalmıştım ![]() |
Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi ben de Türknet mi bu mu diye gitgel yaşıyorum. Ama sizin memnuniyetiniz tercihime etkisi olacak. sağolun tekrardan |
bu mesaj silindi |
Hocam selam. Öncelikle gördüğüm kadarıyla İzmir'deki arkadaşlar Netspeed'in keyfini çıkarıyor bende dahil ![]() İlk olarak hız testlerini sonra deneyimlerimi anlatayım,gerçi henüz 2.günüm ama olsun ![]() 75mbps 200gb akn VDSL tarifeyi kullanıyorum fiyatıda 58 tl.Hızlar bu şekilde < Resime gitmek için tıklayın > Buda Frankfurt testi < Resime gitmek için tıklayın > Artık kazıklanmak istemiyordum,bende yeni arayışlara girdim ve netspeed'i gördüm.Aslında öncesinde Türknet'i gördüm ama AKN kalktığından beri şikayetler gitgide arttığı için korktum biraz ve riske atmak istemedim pek. Ayın 14'ünde başvurdum 16'sında belgeler geldi.17'sinde belgeler netspeed'in eline ulaştı ve superonline'dan taahhütüm bitiyordu onu kapattım.18'inde yani dün netspeed tam olarak bağlandı.Yani 1 gün internetsiz geçirdim sayılır,bağlantı çok hızlı sürdü bende,4 günde her şey halloldu.Üstelik netspeed'in başvuru belgesinde ankastreye kadar bağlantı yaptıklarını söylüyolar ama bana gelen tt ekibi sağolsun ankastre işinide halletti.Hepsi bu kadar iyi niyetli olmayabiliyor ![]() Müşteri hizmetleri yine bence başarılı,ellerinden geldiğince yardım etmeye çalışıyor bazı arkadaşlar hariç.Tabi superonline kadar iyi değiller orası ayrı.Hızlarda herhangi bir dalgalanma vs. bir şey olmuyor,akşamları düşmüyor keza ping'de aynı şekilde. Olumsuz yanını henüz göremedim hocam,yıllarca ADSL kullandığım için Netspeed gayet güzel kaldı 16mbit'in yanında ![]() Ha altyapı olarakta türk telekom kullanılıyor,ve türk telekomun vermediği hızı veriyorlar.Bu TT ve Superonline'a kalsak hala ADSL satacaklar fahiş fiyatlara. Son olarak başka sorularınız varsa sorun,bende geçerken biraz tereddütte kalmıştım ![]() |
Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi ben de Türknet mi bu mu diye gitgel yaşıyorum. Ama sizin memnuniyetiniz tercihime etkisi olacak. sağolun tekrardan |
Evet arkadaşlar yok mu başka kullanan veya kullanmış olan? ![]() |
öncelikle hayırlı olsun. türknete göre oldukca iyi bir alternatif. benim şahsi kanaatim firmaların önce stabiliteyi sağlaması gerekiyor. sabah saat 9 da 100 mbit alırken akşam 9 da 40-30 düşüyosa o firma bişeye yaramaz benim gözümde. umarım sorunsuz kullanırsınız. |
Bahsettiğiniz sorun Türknette sıkça rastlanıyor anladığım kadarıyla doğru mu? |
Sağolun,bencede güzel bir alternatif.Şuanlık stabilitede bir sorun yok,sadece 5 cihaz bağlıyken 65mbit'lik değerleri gördüm yoksa 70'in altına kolay kolay inmiyor hocam.Umarım böyle gider.. |
rastlanıyor ne demek.hep var ![]() |
Anladım. Inşaallah yaşamam öyle bir sorun seçeceğim ISS de . ![]() |
netspeed'i bende bekliyorum istanbuldayım 2017 sonu veya yıl başı gelicek diyorlar taahütüm bitti sırf netspeed için taahhüt yapmıyorum inş planlanan tarihlerde istanbuldada hizmet vermeye başlarlar. |
ocak sonuna kadar tüm Türkiye yi kapsama alanına almaya uğraşıyorlar sitelerini bu şekilde güncellemişler |
Sanıyorumki türknet mağdurları hep netspeed'de toplanıcak ![]() bağlı kalıp akk'li olarak devam edeceklermiş bu bilgiyi hem vodafone.net hemde superonline'dan aldım bu sebeble türknet kullanan arkdaşlarında bi yandan kıpırdamaları mantıklı olmaz diye düşünüyorum. çok fazla araştırma yaptım ve taahhütsüz sadece fixnet ve netgalaksi bu ikisini bulabildim netgalaksi ev telefonu olmadan hizmet veremiyor. fixnet ise 35mb 200gb akk 115 tl aylık ve ilk ay 95 tl sinyal ücreti varmış |
netspeed 6 ay taahhüt alıyor bence verilebilir. ama ev telefonu hizmeti olmadığı için ve ben türknet den memnun kesimden biriyim o yüzden kımıldamıyorum |
Altyapınız kaç mbit destekliyor, Türknet size kaç veriyor? ![]() Bir de Kesinti yavaşlama oluyor mu? |
modeme 86 geliyor ben 82 alıyorum. Günde 1 veya 2 defa 2 dk lık bir kesinti onuda açıkladılar bana sebebini çözüm masası sıkıntı olacak önemli düzeyde bir şey değil |
Oturduğum yerdeki altyapı ADSL 16 Mbps destekliyor.TurkNet,Superonline,TTNet'den sorgulattım. Netspeed VDSL Standart Plus paketini alabilme şansım var mı?32 Mbps'ye kadar hız veriyormuş. https://www.netspeed.com.tr/vdsl-tarifeler/ Bir de fatura olarak sadece yazan fiyatı mı öderim 52 TL.Extra ücret çıkarırlar mı Aktivasyon gibi filan? Edit:Eğer bu hızı alabiliyorsam diğer firmalar 16 verirken Netspeed nasıl daha yüksek hız veriyor peki? |
Altyapınızın desteklediği en yüksek hızdan daha fazla hiçbir Internet Servis Sağlayıcı veremez. İsterseniz millenicom un sitesinden bakın bir de orda kaç yazıyor? Adsl olduğundan emin iseniz 16 mbit'ten fazla alma şansınız yok maalesef.. ![]() |
Evet , kendi altyapısını oluşturmaya yetkili şirketler arasında da değil. |
DH forumlarında vakit geçirmekten keyif alıyor gibisin ancak giriş yapmadığını görüyoruz.![](https://img.donanimhaber.com/upfiles/smiley/clever.gif)
Üye Ol Şimdi DeğilÜye olduğunda özel mesaj gönderebilir, beğendiğin konuları favorilerine ekleyip takibe alabilir ve daha önce gezdiğin konulara hızlıca erişebilirsin.