Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 4 misafir
4216
Cevap
86201
Tıklama
20
Öne Çıkarma
Cevap: [NETSPEED] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU] (227. sayfa)
K
9 sa.
Yarbay

Abonelik Başlangıcı : 1 ocak 2016Abonelik Bölgesi : iSTANBUL- BAĞCILARKullanılan Tarife : 2022 ULTIMATE FIBER 100 MBMemnuniyet Durumu : 4 Yıldır adsl paketini kullanmaktaydım çok memnun olduğum için daire içine kadar fiber tarifesine geçtim.Gayet memnunun her açıdan Allah nasip ederse uzuuun bir süre başka bir yere gitmeyi düşünmüyorum.Bir fatura bile aksatılmamıştır fatura geldiği gibi ödenir son gün beklenmez otomatik ödeme talimatlarında sorun çıkıyor bankalar genelde son gün ödediği için.

Referans numarası : O2EKDKİSİM SORARSA : AYHAN ÇINAR< Resime gitmek için tıklayın >

Referans koduyla üye olmanın avantajı iki taraf içinde 12 ay boyunca 10 TL indirim kazanırız. istediğiniz kadar referans kodu verebilirsiniz sınır yok hatta bu şekilde sıfır fatura bile ödeyebilirsiniz Referans kodunu kayıt aşamasında gönderdiğiniz formun üzerine yazmanız , müşteri temsilci aradığında yinelemeniz gerekir.YETERLİ SAYIDA REFERANS KULLANIRSANIZ HİÇ BİR FİRMADA BULAMAYACAĞINIZ FİYATA İNTERNET KULLANIRSINIZ.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

M
3 sa.
Yarbay

Abonelik Başlangıcı : 2022 Ocak

Kullandığım Tarife : Speed Pro 75 ~VDSL : 95 metre saha dolabı mesafesindeyim antalya/merkez

Davet Kodu : Q8QC49

Kod günceldir.Kodun harfleri büyüktür.Oyun odaklı kullanıyorum belli bir araştırma sonucu bu firmayı seçtim.Davet kodunu abonelik başvurusunda çağrı merkezine söyleyerek ya da başvuru/nakil kağıdına ve ya websitesi üzerinden ise web sayfasındaki başvuru sayfasında kullanarak 1 yıl boyunca her faturanıza aylık 10 ₺ indirim sağlanıyor.İndirim her iki taraf içindir hem davet edilen hem de edeni kapsar.

● Önemli Not: Bu bahsi geçen karşılıklı 10 ₺ indirim için her iki tarafında faturalarını günü gününe yatırması gerekli! , eğer bankanıza ödeme talimatı ile ödüyorsanız bazı bankalarda ödemeler sorun olabiliyor ve indirim referansı iki taraf içinde iptal olabiliyor.Ben faturalarımı SMS'i geldikten sonra direk kendim ödüyorum bankayı kullanmadan.Sormak istediklerinize Whatsapp: 0537 563 53 19 - Discord ID: Mczaga#0442'den cevap verebilirim.

< Resime gitmek için tıklayın >
-Türkiye-Almanya arası genel internet testidir ve oyunumda ki gecikme (ping/ms) ile test aynı aşağıda ki ekran görüntüsünden bakabilirsiniz, bu şunu veriyor sonuç kesinlikle doğrudur sallamasyon değildir.İsteyene başka ülkeler için de istedikleri web sitesinden test yapabilirim.Test yapılan site: www.nperf.com 'dur.

< Resime gitmek için tıklayın >H
3 sa.
Onbaşı

Abonelik Başlangıcı : 08.01.2022

Abonelik Bölgesi : Mustafakemalpaşa - Bursa

Kullandığım Tarife : Ultimate 2022 > 100 Mbps VDSL%100 garantili Netspeed davet kodu...Tarafımdan herhangi bir ayda faturanızda indirim kaybınız olursa bir sonraki ay fatura ödemenizin tamamı benden.< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

K
2 sa.
Teğmen

Abonelik Başlangıcı : MAYIS 2020

Abonelik Bölgesi : İstanbul

Kullanılan Tarife : SPEED PRO 75

Referans numarası : SKQ6U3

Uzun süredir kullanıyorum.
Fatura ödemesi sorunsuzdur.
(İndirim kazanmanın tek şartı son ödeme günü geçmeden faturayı ödemek)
Sizin ve benim 12 ay boyunca 10 TL'lik indirim kazanabilmemiz için referansımı kullanan olursa çok teşekkür ederim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

A
2 sa.
Çavuş

Abonelik Başlangıcı : Ağustos 2022
 
Abonelik Bölgesi : Nevşehir / Merkez
 
Kullanılan Tarife : Ultimate Fiber 200 ve Ultimate Fiber 100
 
Memnuniyet Durumu : İki farklı aboneliğim var biri Nevşehir biri de Ankara da. İki hesabım da otomatik ödeme de, fatura yatırılması konusunda sıkıntı olmaz. Hâlihazırda 200 kullanıyorum, Diğer iss lerde olmadığından ya da taahhütlü olduğundan, uzun bir süre burada kullanmayı düşünüyorum.
 
* 2 tanıdık kişiye referans oldum, hâlihazırda zaten onlara ayıp olmasın diye 12 ay çıkamam.
 
* Genel olarak fatura sisteme düşer düşmez hemen ödüyorum, fatura otomatik ödeme de olmasına rağmen banka çekmemiş ondan bu yana hemen ödüyorum.
 
* İki hesabıma karşılıklı referans oldum, ödemeyince kendi zararıma oluyor. O yüzden fatura yatırma konusunda hiç sıkıntı olmaz.

 
Referans numarası : 4 3 6 5 I J (Dört, Üç, Altı, Beş, I, J)


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aorhan_69 -- 30 Ocak 2023; 0:5:12 >

E
1 sa.
Teğmen

Konum: İzmir. Detaylı kullanım ve abone olma süreci deneyimlerim için lütfen okuyunuz: https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/153545140

Güncel Netspeed Referans No - Davet Kodu:

EYBHPT

Edirne - Yalova - Bursa - Hatay - Paris - Tekirdağ

Netspeed'e abone olurken EYBHPT referans no'yu kullanırsanız faturada her ay karşılıklı 10 TL indirim sağlanacak. 12 ay sürecek bu indirimde her iki tarafın da aboneliğini sonlandırmaması, hattını dondurmaması ve faturalarını son günü geçmeden düzenli ödemesi gerekmektedir. Çok fazla kişi davetiyemi kullandığı için* konuya hassasiyetle yaklaşıyorum, otomatik ödeme talimatının yanında faturayı günü gelmeden ödeyerek herhangi bir bankacılık hatasından kaçınıyorum.

* Ayrıca aşağıda gördüğünüz gibi çok fazla kişi davetiyemi kullanmakta olduğu için kolay kolay Netspeed aboneliğimi sonlandıramam.
Size tavsiyem öncelikle yakın çevrenizden davetiye kodu bulmanızdır.

< Resime gitmek için tıklayın >
REFERANSIMI KULLANAN VE FATURALARINI DÜZENLİ ÖDEYEN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.