Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
6
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Nete Geç Bağlanma Sorunu

U uonum Konu Sahibi
3 yıl (51 mesaj)
Selamlar,
Masaüstü PC'imde 1 haftadır bir tuhaflık var. Herhangi bir browser'dan nete girmeye çalıştığımda sayfaya bağlanması yaklaşık 1 dk'yı buluyor. Sonrasında yeni bir tab açıp normal hızda bağlanabiliyorum. Açık olan browser'ı kapatıp yeni bir browser açarsam yine aynı şekilde ilk bağlantıda çok bekletiyor. Uygulamalarda da aynı durum var. Steam'e çok yavaş bağlanıyor. Online oyunları açarken de aynı şekilde sorun yaşıyorum. Sanki her uygulama için tekrar tekrar IP almaya çalışıyor.
Aynı modeme wireless ile bağlı diğer cihazlarda herhangi bir sorun olmuyor. Nette bu durum için bir şey bulamadım. DNS değiştirme, modem reset , Eklenti silme gibi bir çok şeyi denedim ama ne yaptıysa işe yaramadı. Aranızda daha önce böyle bir durum ile karşılaşan oldu mu ?
S SıradanCanlı
3 yıl (115 mesaj)
Pc yavaş açılınca böyle sorun olabilir.Ccleaner ile başlangıç programlarında önemsizleri devre dışı bırak.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.