Arkadaşlar kaliteli,kullanışlı bir navigasyon almak istiyorum.Iphone'umda igo ve tomtom yüklü,igo çok rahat ve kullanışlı,tomtom'a ise nedense bir türlü alışamadım.Cep telefonundan navi kullanmak işimi görmüyor değil ama bazen gps geç bağlanıyor,bazen kopuyor,virajı dönüp baya ilerledikten sonra tepki veriyor.Sonuçta bu bir cep telefonu,navigasyon amacıyla üretilmedi.Kaldı ki navigasyonu açtığım zaman şarjını acayip yiyor.Bu yüzden aracımda kullanmak için bir navigasyon almak istiyorum.Almak istediğim cihazda mağaza ismini direk aratabilmeliyim.Örneğin Ankamall yazdığımda bulabilmeli.POI'lerde elbet oluyor ama dediğim gibi olursa daha iyi olur.MP3,FM transmitter gibi ek özelliklerinin olması çok önemli değil,onları çok kullanmayı düşünmüyorum.Ama video oynatırsa,hele de bluetoothu olursa tadından yenmez.
Igo veya ona benzer yazılımı olan hangi cihazlar var.Üst limiti 350 TL olarak belirledim. +/- 10-20 tl mühim değil. Cihazı ankaradan almayı planlıyorum,mümkünse inceleyip,menüsünü karıştırıp almak istiyorum.Ama boş boş gidip sıradan tüm cihazlara bakmayayım diyorum.Tavsiyelerinizi alabilirmiyim,ankarada nereye bakmamı önersiniz,3-4 gün ankarada olcam,gitmişken alayım diyorum.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrBilgin -- 29 Haziran 2011; 22:53:11 >
Dün ankamall'de electroworld ve bimekse baktım. Electroworld'de next'in yeni modelleri yoktu.Hep eski ürünler vardı,o yüzden bimekse gideyim dedim.Bimekste de ürünleri şarj etmiyorlarmış,inceleme şansım olmadı.Çok sinir oldum,o kadar ürün koy ama inceleme şansı verme. Telefunken 250 ve navitech'in bir modeli vardı.Görmeden de almak istemedim. Iphone'daki igo ile 3-4 gündür ankarada yolumu şaşırmadım :D Dün akşam boluya döndüm. Navi almasam iphone ile yola devam mı etsem diyorum ama işte dezavantajları sıkıntı olabiliyor. Navigasyonu internetten de alabilirim ama işte görüp incelemek istiyorum.Bu biraz sıkıntı oldu. Igo primo yazılımı olan başka hangi cihazlar var ve ankarada nerede inceleme şansım var arkadaşlar ? Elindeki igo primo yazılımlı üründen memnun olan arkadaşlar varsa hangi modeli kullanıyorlar.Olmazsa son çare netten alıcam.
Bende araştırıyordum ,az önce Bimekse gidip indirim kampanyasından telefunken 250 modelini aldım..Açma fırsatım olmadı ama yorumlar genelde iyi olduğu için pek düşünmedim alırken...
Bende araştırıyordum ,az önce Bimekse gidip indirim kampanyasından telefunken 250 modelini aldım..Açma fırsatım olmadı ama yorumlar genelde iyi olduğu için pek düşünmedim alırken...
ıyı secım kesınlıkle pısman olmazsınız hayırlısı olsun ıyı gunlerde kullanın
Bende araştırıyordum ,az önce Bimekse gidip indirim kampanyasından telefunken 250 modelini aldım..Açma fırsatım olmadı ama yorumlar genelde iyi olduğu için pek düşünmedim alırken...
ıyı secım kesınlıkle pısman olmazsınız hayırlısı olsun ıyı gunlerde kullanın
Çok teşekkür ederim sn bartucan..umarım dediğiniz gibi olur..Bimekste 219 Tl ye aldım....
Bende araştırıyordum ,az önce Bimekse gidip indirim kampanyasından telefunken 250 modelini aldım..Açma fırsatım olmadı ama yorumlar genelde iyi olduğu için pek düşünmedim alırken...
ıyı secım kesınlıkle pısman olmazsınız hayırlısı olsun ıyı gunlerde kullanın
Çok teşekkür ederim sn bartucan..umarım dediğiniz gibi olur..Bimekste 219 Tl ye aldım....
pişman olmayacağınız kesin hayırlı olsun güle güle kullanın
Igo veya ona benzer yazılımı olan hangi cihazlar var.Üst limiti 350 TL olarak belirledim. +/- 10-20 tl mühim değil. Cihazı ankaradan almayı planlıyorum,mümkünse inceleyip,menüsünü karıştırıp almak istiyorum.Ama boş boş gidip sıradan tüm cihazlara bakmayayım diyorum.Tavsiyelerinizi alabilirmiyim,ankarada nereye bakmamı önersiniz,3-4 gün ankarada olcam,gitmişken alayım diyorum.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrBilgin -- 29 Haziran 2011; 22:53:11 >