Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
263
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Nasıl karar verebilirim?
İ
2 yıl
Onbaşı
Konu Sahibi

Arkadaşlar fırın alma arefesindeyim fakat bir türlü karar veremedim. Beko bfm430 çok hoşuma gitti, altı pişirmiyor diyenler var. Tamam diyorum siemens alayım onu araştırıyorum yine aynı yorumlar. Kaç gündür araştırmaktan yıprandım, size zahmet kullanıp bu ürün iyi dediğiniz fiyatı abartı olmayan tavsiyelerinizi bekliyorum.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

K
2 yıl
Yarbay

Eskiden Bosch Siemens Türk mutfağına uygun değildi. Börek, baklava, pizzada eşit dağılım ve sıcaklık önemli, hindi ve büyük parçalı etlerde ise ısı önemli. Arçelik bu yüzden seviliyor.

2010 gibiydi Bosch/Siemens bu konuyu çok çalıştı, fuarlarda meşhur aşçılarla sunumlar yapıyorlardı hatta. Biz de bu dönemde Bosch aldık. Geçen sene buton şaftı içerden kırıldı, paça sipariş edip kendim değiştirdim. Bunun dşında gayet memnunuz.

Avrupa istiyorsanız, baklava börek önemliyse birinci tercihim Zanussi'dir. Bunların özelliği kazanlarının yekpare, eksiz olmasıdır. Fakat Türkiye'de çok az modeli var bulununca da fazla fiyatlı. Almanlar'ın pişiricilerde isim yapmış markası ise Neff. Bu da Türkiye'de pek bulunmaz ama zaten Bosch/Siemens gurubuna katılmıştı ve bu markalar Neff'ten alacaklarını büyük oranda aldılar diye düşünüyorum.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
İ
2 yıl
Onbaşı
Konu Sahibi

Cevabınız için teşekkür ederim.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Karbon 12
K
2 yıl
Yarbay

Rica ederim.

Sonradan aklıma geldi, bir de yuvarlak davul fırınlar var. En iyi eşit dağılım yapan onlar, hala üretiliyor. Onunla mukayese ediyorlar sanırım. Ama tepsinin raf yüksekliğini seçmek, yuvarlak tepsi kullanmak durumu iyileştiriyor. Fırınlarla gelen emaye tepsilerde biraz dağılım sorunu olabliyor.

Tabii bunlar çok amaçlı fırınlar, biraz alışmak, denemek gerekiyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @isebakyauv
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.