Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
1
Cevap
107
Tıklama
0
Öne Çıkarma
!!!!!! Mühendislik !!!!!!!

O orygeneral Konu Sahibi
8 yıl (436 mesaj)
Arkadaslar Izmir-kayseride eger burdakilerden cok farkli ve iyi bir egitim var ise Istanbulda devlet yada tam burslu vakif universitelerinde makine mühendisliği - inşaat mühendisliği - elektrik ve elektronik mühendisliklerinden hangisini hangi universitede okumali ? Hangisi daha iyidir ilgi olarak 3 dalada ilgim var ama hangisini sececegim hangisi daha iyi olur onu bilmiyorum bi yardim eder misiniz ?

Edit : Mf4 siralamam 58600< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B brev
8 yıl (3895 mesaj)
Bütün saydığınız mühendisliklerin hepsi birbirinden çok farklıdır.Bu sebeple siz önce kendinize şu soruyu sormalısınız ben gerçekten ne yapmak istiyorum ve ileride kendimi nerede görmek istiyorum.Özetle makina mühendisliği makina parçaları,mekanik,termodinamik vb.. hesaplamalarla ilgilenir, inşaat müh. binaların statik vb.. hesapları ile ilgilenir elektrik elektronik müh. ise elektronik devreler,çip tasarımları,elektrik teorileri vb.. konularla ilgilenir.İyi düşünün,başka kaynaklardan bu bölümler ile ilgili detaylı bilgi alın hatta etrafınızda bu işi yapanlar varsa onlara danışın ve nihayi kararınızı verin.
Bu mesajda bahsedilenler: @symbol38
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.