Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Mount and Blade Bannerlord ile ilgili sorular.
G
2 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Merhaba oyunu birkaç gündür oynuyorum. Krallık vs kurdum ufak ufak bir yerler alamya ve kendime sancaktar katmaya başladım. Şimdi aşağıda sıralayacağım bir kaç sorum var.

1-) Benimle hiç alakası olmayan krallıklar durduk yere bana savaş açıyorlar ben haritanın en sol tarafındayım haritanın en sağında olan krallık yani Kuzait'ler bana savaş açıyor. Nedenini asla anlayamıyorum. Veya Aseray'lı olan elamanları haritada hiç görmüyor olamama rağmen savaş çağırısı yapıldı. Ben ilk Vlandiya ile savaşa giriştirm. Sonra Batanya bana saplamaya çalıştı öyle böyle derken Vlandiya ile barış yaptım ve Batanya ile savaşa giriştim. Sürekli birileri bana savaş açıyor iyice sıkmaya başladı. Bunu nasıl yavaşlatabilrim?

2-) Dışarıdan oyuna sancak eklemesi yaptım. Hani herkesin kendi yaptığı sancak tarzında ama benim sancaktarların bayrakları benimkinin renginde görünmüyor ne yapmam gerekiyor?

3-) Birde bu İstina'nın planı / komplosu muhabbeti nedir bilen biri anlatabilir mi?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.