Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
257
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Motorola Defy uydu aksesuarı satışa çıkıyor
E
geçen yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Motorola Defy uydu aksesuarı satışa çıkıyor
Akıllı telefon dünyasında uydu iletişimi artık aranılan bir özellik haline geldi. Bazı amiral gemisi ve alt seviye akıllı telefonlarda uydu iletişimi bulmak mümkün. Bunun olmadığı telefonlara ise Motorola bir çözüm sunuyor.Motorola Defy Satellite Link nedir?Yılın başlarında tanıtılan Motorola Defy Satellite Link uydu aksesuarı, Bluetooth üzerinden herhangi bir Android veya iOS cihazına bağlanabiliyor ve uygulama ile çalışıyor. Askeri standartlar sayesinde su altında kullanıma dayanıklı olan ürün GPS, Beidou, Galileo, Glonass ağları ile de uyumlu.Ayrıca Bkz.Nothing girişimine 96 milyon dolarlık fonCihazı satın alanlara 12 ay boyunca ücretsiz acil durum cevap hizmeti sunuluyor. Yıllık 60 Euroya 250 mesaja kadar çift yönlü iletişim sunulurken 5 euro karşılığı aylık 30 mesaj, 10 euro karşılığı aylık 125 mesaj ve 30 euro karşılığı aylık 400 mesaj şeklinde farklı planlar var. Hizmet Bullitt platformu üzerinden sunuluyor. Motorola Defy Satellite Link aksesuarı 150$ fiyat etiketi ile satışta.
Kaynak:https://www.gsmarena.com/motorola_defy_satellite_link_is_finally_available_in_the_us_works_with_any_iphone_or_android_-news-59019.php

 Haberi Portalda Gör

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.