Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
740
Tıklama
0
Öne Çıkarma
MODERATÖRLER DALGA MI GEÇİYOR YA?!
C
14 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

demin konu açmıştım uyarı puanlarım ban almama rağmen druyor diye konu silinmiş uyarı puanım hala duruyor hadi bunları geçtim konuyu niye siliyosun cevap yaz kilitle de bari gerekçeni biliyim çocuk bunlar ya yemin ederim büyümemişler daha ne anlar bunlar moderatörlükten!M
14 yıl
Teğmen

Sana tamamen katılıyorumM
14 yıl
Yarbay

Öncelikle dün şikayet et butonu ile bu sorununuzu ilettiniz ve ben de size açıklama yaptım zaten. Ayrıca şikayet mesajınızda kullandığınız tabirler için sizi uyarmıştım ancak hala devam ediyorsunuz. Bu size ciddi anlamda son uyarımdır. Yöneticilere hakaret edene kadar kendi ettiğiniz şikayeti takip edin.

Buyrun bu da yaptığım açıklama:

quote:

1. Öncelikle tabirlere biraz dikkat edelim lütfen.

2. Artık mesela 3+4 puanlık uyarı alınca 4 gün uzaklaşıp uyarılar silinmiyor. 3+4 = 7 olduğu için ve 5 puanda uzaklaştırma olduğu için fazladan 2 uyarı puanı hesabınızda kalıyor.

İyi günler.


İyi forumlar.

Not: PM üzerinden hakaretlerinize devam ettiğiniz için süresiz uzaklaştırıldınız.< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.