Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Modem ışıkları yanıyor ama İnternet yok

A auto_man Konu Sahibi
2 yıl (8164 mesaj)
Arkadaşlar dün akşam 9 dan beri bir sorunum var.

Modemin bütün ışıkları yanmasına ve modeme bağlı olmama rağmen internetle ilgili hiçbir işlem yapamadım. ( sadece whattsapp tan mesaj geliyordu ve mini sürümle foruma girebiliyordum. Bunlarda yine kopuk kopuk oluyordu. Onun haricinde hiçbir sayfayı ya da uygulamayı açmıyordu)

Birkaç kez modemi aç kapa yaptım yaklaşık 1 saat sonra düzeldi ve gece boyunca sorun olmadı.

Ama bu sabah yine aynı sıkıntı olmuş. Modemin ışıkları yine yanıyor ama internet yok. Aç kapa yapmışlar ama düzelme yok.

Telekomu aramışlar herhangi bir sorun gözükmüyor deyip işlem kaydı açmışlar. Bir süre sonra internet gelip yine gitmiş. Bugün yine sadece gidip gelme şeklinde whattsapp ve mini sürümden foruma girebiliyorum.

Bugün toplamda 4 defa Telekomla konuştum sorun görünmüyor diyorlar.

Sorun ne olabilir arkadaşlar? Bağlantımı sıkıntılı yoksa modemde mi bir sıkıntı var?< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


A auto_man Konu Sahibi
2 yıl (8164 mesaj)
Arkadaşlar şöyle birşey farkettim.

Evde modemle kullandığım 1 masa üstü, 1 notebook, 3 tane de telefon var.

Akşam farkettiğim olay masa üstünü kapattığım zaman diğer cihazlarla kesintisiz internete girebiliyorum sorun ortadan kalkıyor. Masa üstünü açtığım zaman durum yine aynı.

Masa üstünü harici wi-fi alıcısı ile kullanıyorum.

Bu durumda sıkıntı masa üstünde mi yoksa başka birşey de mi acaba?< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.