Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
90
Tıklama
0
Öne Çıkarma
MMORPG ARIYORSAN İÇERİ GİR - AERO TALES ONLİNE YENİLENDİ VE TAM 1.5 YILDIR AÇIK !!!
R
3 ay
Er
Konu Sahibi

Herkese Merhaba!

Bildiğiniz gibi Steam zamlarından sonra oyunlara ulaşmak zorlaştı fakat hiç üzülmeyin, tamamıyla P2W'den uzak mükemmel bir MMORPG arıyorsan doğru post'a geldin!

Bugün sizlere tamamıyla Türk yapımı bir MMORPG olan Aero Tales Online'den bahsedeceğim.
Aero Tales Online ilk çıktığı zamanlarda biraz basit bir oyunmuş gibi kaçsa da zamanla her ay güncelleme aldı ve şu an oyundaki tüm haritalardan tutun oyun içi sistemlere kadar her şey yenilendi ve sonuç olarak yepyeni bir MMORPG'ye dönüştü.

Oyunumuzu diğer oyunlardan ayıran en büyük özellik Cross-Platform desteği olmasıdır.

Steam, Google Play, App Store platformlarından oyunu oynayabilirsiniz. Evde bilgisayarınızda Steam üzerinden oynarken dışarı çıktığınız vakit telefonunuzdan oyunu oynamaya devam edebiliyorsunuz.

Aero Tales'de mağazadan alınabilen her şey oyun içerisinde de zindan ve raidlerden kolayca elde edilebiliyor ve güçlendirme taşları gerçek parayla satılmıyor! Tamamen emek üzerine kurulu bir oyun.

Klan savaşlarından pet sistemine kadar bir MMO'da bulabileceğiniz her sistem mevcut ekstra olarak kanat alarak tüm dünyayı dolaşabiliyorsunuz, evinizi donatıp televizyon alıp arkadaşlarınızla link girerek filmler videolar izleyebiliyorsunuz, piyano çalabiliyorsunuz, evlenebiliyorsunuz bu oyunda yapacaklarınızın bir sınırı yok!Hazır kış da gelmişken sıcacık sobamızın yanında eski günlerdeki gibi MMORPG oynayalım diyorsan Aero Tales Online'a bir şans ver


STEAM
https://store.steampowered.com/app/1943610/Aero_Tales_Online_The_World__Anime_MMORPG

GOOGLE PLAY
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.AnisageGames.AeroTales

APPSTORE
https://apps.apple.com/us/app/rpg-aero-tales-online-mmorpg/id1667879074
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.