Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
8
Cevap
298
Tıklama
0
Öne Çıkarma
MİSAFİRLİK NOTLARI

P Preston Konu Sahibi
17 yıl (966 mesaj)
Misafirlik Notları

Nasılsın?
İyiyim teyze sen nasılsın?
Misafirliğe gidildiğinde, ekseriyetle akrabaların yoğun olduğu bayram ziyaretlerinde, kalabalık ve uzun süredir birbirini görmeyen bir ekip, bol dantelli odada tesbih taneleri gibi dizilir ve nasılsın'lar başlar. O başörtülü teyze başlatır hep. Bir nasılsın başlar ki; ne kulaklarınıza inanabilirsiniz, ne de karşınızdakilerin android olmadığına. 4 kişilik bir grupta 12, 8 kişilik bir grupta 56 tane "Nasılsınız"; karşışılığında 56 tane "İyiyim siz nasılsınız?" duyarsınız. Herkes sırayla birbirine iyi olup olmadığını sorar. İçimizden hep; "Az önce bıyıklı amcaya nasıl olduğumu söylemiştim, dinleseydin." ya da "Valla hepiniz bu kadar iyi olduğunuza göre, ben muhteşemim." demek gelir, ama demeyiz. Terbiyeli Türk gençleriyiz ya biz; bazen, "İyiyim teyzecim siz nasılsınız?" diyerek gönüllerini hoş ederiz, bazen sadece "İyiyim" der, solundaki kadına iyiyim demek üzere hazırlanırız.

----------------------

Amanin Erotik Film...
Cümbür cemaat ailecek misafirlikte otururken "poat" diye bi kanalda erotik bi sahne çıkmaz mı? Ulan şimdi kanalı kim değiştirecek? Tabi bu iş ev sahibine düşer. O sırada bazı gözler hemen TV'den uzaklaşır ve farklı geyiklere doğru uzarlar. Anlamadığım konu ev sahibinin kanal değiştirmeden önce ağır ağır kumandaya uzanması ve kanal değiştirirken girdiği tiriptir.

-------------------

Minik Misafir
Ya hani eve küçük afacan bi çocukla şirin bi teyze misafirliğe gelir. İnsanı bayan, "Nasılsınız, iyi misiniz?" sohbetinden sonra ev sahibi ufaklığa döner ve; "Sen benimle kal ha? Annen gitsin ben senin annen olayım." der. Sonra anne de manyak komşuya uyar; "Kalcan mı?" der.
Bu ne salak bi geyiktir. Çocuk, kalcam, dese anne bırakacak mı? Ev sahibi teyze gerçekten o afacana anne olacak mı? Bu çozuk fazlalık mı? Annesi onu niye teyzeye veriyo? Teyze salak mı? Her evine gelen çocuğu yanına alıp ne yapacak? Böbrek taciri mi?
Bunlar eminim bana da soruldu ama çok ufaktım, tefektim; ne düşünerek ne cevap verdiğimi unuttum.

< Resime gitmek için tıklayın >
B burak.han
17 yıl (413 mesaj)
özellikle'' amanın erotik film'' yazına


Bu mesaja 2 cevap geldi.

A Arkadaş
17 yıl (2396 mesaj)

B ByMeto
17 yıl (1837 mesaj)

* **melike**
17 yıl (431 mesaj)

S SERPICO
17 yıl (454 mesaj)
minik misafir olayına koptum,sanırım çok fazla başıma geldiği için
bu arada eline sağlık


Bu mesaja 2 cevap geldi.

M Manif3sto
17 yıl (567 mesaj)
güzel
S SpeedstaR
17 yıl (446 mesaj)
quote:

Orjinalden alıntı: hükümran

minik misafir olayına koptum,sanırım çok fazla başıma geldiği için
bu arada eline sağlık

123146878964546
T TuGhAn
17 yıl (2018 mesaj)
quote:

Orjinalden alıntı: scott

özellikle'' amanın erotik film'' yazınaDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.