Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Millenicom altyapı yok sorunu ve bazı gariplikler

B BlackMachina Konu Sahibi
2 ay (16 mesaj)
2 hafta önce sol altyapısı üzerinden 100 mbps'lik paket için başvuru yaptım. Bu süreçte adres bazlı sorunlar yaşandı bazı şeyler gecikti. En son sol kullanan bir komşumdan sol müşteri hizmetlerini aradım ve sokak ismimin değiştiği söylenip bana açık adres ve lokasyon id verildi. Bunun üzerine millenicomu aradım adres güncellendi oturduğum apartmanın adı da göründü ve lokasyon id'nin de doğru olduğu teyit edildi. Aradan 3 gün geçtikten sonra bugün müşteri hizmetlerini aradığımda altyapı yok şeklinde sistemin bir hata verdiğini söylediler. Binamda altyapı var milleniden sorgulama yapınca da çıkıyor fakat sistem neden hata veriyor bilemiyorum. Defalarca kez aradım müşteri hizmetleri tabii ki aciliyet talebinizi oluşturuyorum demekten öteye gidemedi herhangi bir dönüş yapılmadı bu konuyla ilgili.
Bu sabah milleniden kurulum için aradılar çok beklediniz ekipleri yönlendiriyorum muhtemelen bugün kurulum gerçekleşir dediler fakat 4-5 saat sonra arayıp durumu sorduğumda böyle bir işlem olmadığını söylediler. Benzer durumu yaşayanlar yol gösterirse sevinirim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B BlackMachina Konu Sahibi
2 ay (16 mesaj)
.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @millenicom , @Millenicom Destek 1 , @Millenicom Destek 2 , @Alper_Karaer
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.