Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
21
Cevap
486
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: (MİLLENİCOM'DAN KURTULDUM) Millenicom 30+ GÜNDÜR İnternetim Yok!!! (2. sayfa)
J
2 ay
Yüzbaşı
Konu Sahibi

MİLLENİCOM'DAN KURTULDUM!

30 günü aşkın süre Millenicom'dan hizmet alamadım ve 2 gün önce Kablonet'e geçiş yaptım.
Salı günü akşam başvuru yaptım. Çarşamba öğleden sonra gelip kurulumu yaptılar. Bağlantı da oldukça iyi.

Dün Millenicom'a iptal için arama yapınca genel müdürlük personeli beni VİP müşteri olarak tanımlayacaklarını ve kendi özel ekibine yönlendireceğini söyledi. Demek ki istediklerinde anında müdahale edebilecek, VİP müşterilere ait ekipleri var.
Ben gerek olmadığını söyleyip kapattım. Bugün yine aradılar. Yine sorununuzu hemen çözmek için şöyle yapacağız, böyle edeceğizler falan; iptal edeceğimi ve başka firmayla anlaştığımı söyledim. O zaman da, beyefendi Türk Telekom kaynaklı bir sorun, diğerleri de aynı altyapıyı kullanıyor vs. vs.... Üstelik benim sorunum altyapı çalışmasıyla falan da alakalı bir sorun değildi. Altyapı çalışması için verdikleri iki tarih de sona ermişti. Ben Türk Telekom altyapısı kullanan bir firmaya geçtiğimi söyledim mi size dedim ve iptal ettirdim.

5 yıl Millenicom kullandım. Umarım daha uzun süre de sorunsuz Kablonet'le devam ederim.M
geçen ay
Teğmen

Hocam aynı durum bende de var çok enteresan bir durum sekiz gündür evimde internet yok defalarca kayıt bırakmama rağmen modeminize sinyal sorunsuz iletiliyor deyip şikayet kaydımı kapatıyorlar defalarca arayıp modemim sinyal var ancak internete giriş yapamıyorum dememe rağmen hala da sorununuz düzeldi deyip şikayeti kapatıyorlar adamlara laf anlatamıyorum sekiz gündür defalarca aradım bir Allahın kulu da ya bu adamın derdi ne demiyoryemin ediyorum yıldım daha geleli bir ay oldu nasıl olacak bu işler bilmiyorum herhangi bir taahhütüm yok iptal edeceğim beş sene Türk net kullandım hayatımda böyle bir problem yaşamadım< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.