Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Mikrofonu en iyi TWS Kulaklık !

X xf Konu Sahibi
7 ay (2673 mesaj)
Merhaba,
TWS kulaklık ile ilgili herkes genelde müzik performansı odaklı incelemeler yapıyor.
Mikrofon testleri de genelde düşük fiyat segmentinde yoğunlaşmış.

Sizince en iyi mikrofona sahip TWS kulaklık hangisidir ?
Burada amaç telefon görüşmelerini kabul edilebilir seviyede bir netlikte yapabilmek. iş için kullanacağım, gün içinde dışarıda ya da araçta kullanım için öneriniz hangi tws kulaklık ?

Fiyat segmenti açısından farklı öneriler de olabilir
500 TLye kadar şu
1000 TLye kadar şu
bütçe sınırı yok ise şu gibi.
E evlbleef
7 ay (1005 mesaj)
1000 TL civarında Airpods 2. nesil'in mikrofon performansından daha iyisini zor bulursunuz. Eğer sizi zorlamayacaksa bundan başkasına bakmayın. Enes Özen'in kanalında açık ve kapalı ortamlarda yaptığı mikrofon kayıt örnekleri mevcut. Kendiniz dinleyip çıkarımda bulunabilirsiniz.

Bütçe sınırsızsa Airpods Pro'ya çıkabilirsiniz fakat mikrofon kalitesi olarak belirgin bir iyileşme olmayacaktır. ANC ve müzik kalitesi fark yaratır sadece.
S sezginkaraman
6 ay (348 mesaj)
Arkadaşım selam,
1- Klipsch t5 true wireless, görüşme kalitesi çok çok iyi, müzik kalitesi de bir o kadar iyidir. Özellikle tasarımı müthiş, premium hissi fark yaratıyor diğer cihazlara göre...
2- Jabra Elite 75T, görüşme kalitesi yine çok çok iyi, müzik kalitesi klipsch den bana daha iyi geldi, özellikle basların bu kadar yumuşak ve dengeli olmalarını beklemiyordum.
Kulağa oturması da çok iyi, şimdiye kadar kulakta bu kadar dengeli ve güzel oturan kulaklık kullanmamıştım.
3- Huawei freebuds pro, konuşma üst düzey iyi, müzik kalitesi idare eder nitelikte, kulakta durması hoş, çok göze batmayan kibar duruşu var.

Yukardaki 3 kulaklığı da kısa süreliğine de olsa kullandım ve şuan Jabra elite 75t active sahibiyim.
Çok detaylı bir müzik kalitesine sahip benim açımdan tabi. Tizler ve baslar tam olması gerektiği gibi, vokaller keza öyle, active farkı su sıçramalarına karşı sanırım IP57 sertifikası var. Düz modeli ile arasında ses farkı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezginkaraman -- 14 Ocak 2021; 10:47:42 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.