Şimdiye kadar 8 saat oynamışım. Oyun çok keyifli. Oynanış çeşitliliği var. İster gizli git ister tepelerine et at canzavar gelsin saldorson. Canavarın üstüne bin saldır. Adamları zehirle. Yak. Örümcek gönder. Böcek gönder. Bi yerden sonra sıkar mı bilmiyorum. Şuan eğlenceli. |
Güzel oyun, haritayı keşfetmesi de zevkli. |
Herkese selam, Oyunu plus verdiğinde hemen açıp oynamamıştım,şimdiye kısmet oldu. İlk oyunu da oynamış biri olarak bayağı eğlenceli olmuş. Özellikle başarılı bloklardan sonra rakibi direkt öldüren yeteneği açınca bayağı rahatlıyor ilerlemen. İlk oyundakinden çok daha çeşitli bir oynanış sunmuş herifler ama acayip tekrara düşüyor oyun. Kaleyi kuşatıp ele geçirdikten sonra o bölgede ilgimi çeken bir olay kalmıyor. Neyse üstünden bunca zaman geçmiş fazla çene çalmayayım. Kupa ilerlemesinde de sanırsam platini alacağım. Bir çok can sıkıcı ıvır zıvır kupayı aldım. Özellikle -Trolling- adlı kupayıda. Hikayeyi daha tam bitirmedim,ama ana hikayenin ilk oyundaki gibi içine etmeye devam etmişler. Halbuki çok potansiyeli olan bir hikayesi var ki filmlerinin ne kadar dolar kazandırdığı ortada. |
< Resime gitmek için tıklayın > 45 saatte platinledim. Güzel oyun ama çok tekrara düşüyor. |
Benim de Mordor'dan başlama niyetim vardı 30FPS'i görünce direkt sildim. SoW'da 30FPS Siz nasıl katlanıyorsunuz bravo. Dünyanın en iyi oyunu da olsa 30FPS'e katlanamıyorum, kasıyor gibi, akmıyor oyun. |
30 FPS'e ben de katlanamıyorum hocam. Bunda yanlış hatırlamıyorsam performans ve kalite ayarı vardı, 30 FPS'te oynamadım yani. Bu dediğim 2. oyun için de geçerli. |
İki oyundada 30FPS kilidi var hocam. Sizin oynadığınız daha kararlı bir 30FPS performans mod'udur. 60FPS yok. |
Öyleyse bile oynarken hiç de 30 fps gibi hissettirmedi. Bence bi şans verin. |
Hocam çok zor bi kupası var mıydı grind haricinde? Bende başlamayı düşünüyorum bakalım. |
Şimdi net hatırlamıyorum ama birkaç tane insanı yoran kupası vardı galiba. |
Şu oyunda her ork ile karşılaştığımda 2 saat repliklerini dinlemek zorunda mıyım arkadaş. Bunu kapatamıyor muyuz? Ayarları kurcaladım bulamadım. |
EA games yerli yersiz elestirilir ama adamlarin her oyunu kalite sadece biraz ac gozluler onun disinda yaptiklari lotr oyunlari olsun star wars oyunları olsun hep senaryolara saygi duydular mumkun olduğunca evrene ayak uydurdular her seyi filmlere endekslediler
Wb denen rezil firmanin çıkardığı 3 lotr oyunu da mide bulandirici ve utanc verici lotr conquesti tekrar tekrar oynarım bunlar yerine daha iyi hatta hic sevmedigim lego oyunlari bile daha iyi