Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Microsoft Edge Destekli DVR Cihazı Arayışı

R RC-1138 Konu Sahibi
3 ay (1911 mesaj)
Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Çalıştığım şirkette kullanmak üzere Microsoft Edge tarayıcısını destekleyen DVR cihazı arayışım mevcut. 4 kanallı bir cihaz olması yeterli. Edge olmasında ısrar etmemin sebebi, şuan her ne kadar mevcut cihazı Edge'in IE modu ile kullansak da, aşağıdaki linkten görebileceğiniz üzere Internet Explorer'ın desteği kalkıyor.

Bu nedenle, mümkünse ActiveX veya Silverlight gibi bir plugin kullanmayan; Edge, Chrome gibi tarayıcıları native şekilde destekleyebilecek bir cihaz arayışım var. Bu konuda tavsiyelerinizi alabilir miyim?

Aradığım cihazın mümkünse üretici tarafından düzenli yazılım desteği almasını tercih ederim. Eğer piyasada Edge destekleyen DVR yok ise, o zaman bir görüntüleme (bkz. Videoviewer) yazılımı ile çalışabilen yeni nesil bir dvr cihazı da olabilir.

Teşekkürler,

Internet Explorer 11 desktop application ending support for certain operating systems - Microsoft Lifecycle | Microsoft Docs
E emrkcm
2 ay (27 mesaj)
hikvision al cms yazılımı var kafan rahat olurDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.