Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
212
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Microsoft artık çok etkileyici oyunlar yapmayacak bence
Ö
3 ay
Teğmen
Konu Sahibi

Bunun en iyi örneği Netflix. İkisi de abonelik sistemi üzerine kurulu, eskisi gibi çok sağlam oyunlar yapmayacak bence. Bunun için büyük bütçeler gerekiyor ama abonelikten o parayı karşılayamazlar bu yüzden xbox oyunlarından artık umudum yok.

Siz ne düşnüyorsunuz?Ö
3 ay
Teğmen
Konu Sahibi

İşin kötü yanı bir sürü güzel oyun yapabilecek firmayı satın aldı, onların da güzel oyun yapma potansiyeline engel olmuş olacaklar.T
3 ay
Yarbay
< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
Ö
3 ay
Teğmen
Konu Sahibi

Bu kadar gülecek ne vardı
Bu mesajda bahsedilenler: @TheCapedCrusader
A
2 ay
Yüzbaşı

Xbx ın coop fetishinin bitmesi lazım önce 10 oyundan 7 si coop mekanikli . Yapmasın demiyorum ama tek hitap etttiği konu bu. Bir de yine aynı konu ile bağlantılı olarak en immersive firmalardan biri arkane e coop shooter yaptırdılar. yine rpg ci obsidian a da outer worlds tam anlamıyla tamamlatmadan toplartıp çıkardılar ve yine coop oyun yaptırdılar.

Bundan sonra coop ve multiplayer olmayan oyunları 3-5 saatlik oyunlar olur. mekanik olan belli bir seviye olur Hellblade benzeri. Çünkü artık maksat iyi bir oyun çıkarmak değil sadece rafa (yani gamepass) e oyun koymak. 3-5 senede bir bethesda falan büyü oyun yapar işte.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.