1. sayfa
Merhaba arkadaşlar, şu an için tam olarak 11 ay kullanım süresi mevcut. Süre azaldığı için kalan süreyle orantılı olarak ücret 229 TL olarak güncellenmiştir. Abonelik aktif olduğu için rezerv yapmaya gerek kalmıyor. Yani anlık olarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Önce mail adresinize abonelik tanımlanır. Ücreti akabinde ondan sonra gönderebilirsiniz. < Resime gitmek için tıklayın > |
GÜNCELLEME: + 2 kişi ile abonelik paylaşılmıştır. + Kalan yer sayısı 3 kişidir. + Abonelik bitiş tarihi 11.03.2025 + Bugün itibariyle güncel fiyat 220 TL'dir. + Fiyat süreyle orantılı olarak iletişime geçtiğiniz zamanda tekrar güncellenebilecektir. + Özel mesaj veya WhatsApp yoluyla iletişime geçebilirsiniz. + Ödeme için EFT, Papara ve İninal kullanabilirsiniz. |
Güncelleme: + 1 kişi ile daha abonelik paylaşılmıştır. + Kalan yer sayısı 2 kişidir. + Bugün itibariyle güncel fiyat 217 TL olmakla birlikte iletişime geçilen zamanda tekrar güncellenecektir. |
Gayet hızlı geri dönüş yapıldı, konuya hakim ve ilgili bir arkadaş. Her ay ödenecek fiyata 11 ay karşılığında tüm office uygulamalarını, ücretsiz outlook uygulamasını ve arayüzünü her üyesnin ayrı ayrı 5 farklı cihaza kadar kullanabilmesi, üzerine 1TB Microsoft depolama alanına sahip olmak (Ondrive)... Son olarak belki mobilde farklıdır diyerek windows defender mobil uygulamasına üyeliğiniz boyunca süresiz erişebilmeniz olmazsa olmazlar arasında bu devirde. Bu fırsatı kaçırmayın. |
Memnun kalmanıza çok sevindim hocam. Güzel günlerde kullanmak nasip olur umarım. Güzel söylemleriniz için de ayrıca teşekkür ederim. |
Hocam hesabınızda yer varmı |
Merhaba hocam. Yer var. Özel mesaj ile iletişime geçiyorum şimdi sizinle. |
Muazzam ilgili ve gorgulu bir arkadasimiz, her zaman sagolsun |
İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim hocam. Eksik olmayın. |
Güncelleme: +1 kişi eklenmiştir. Kalan yer sayısı son 1 kişi. Fiyat süreyle orantılı güncellenecektir |
Mustafa bey günü gününe hesaplamayı yaparak, oldukça ilgili ve hoşgörülü tavrıyla işlemi gerçekleştirdi. Kendisine bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum. |
|
Üyelikler dolmuştur arkadaşlar. İlgilenen herkes için teşekkürler. Başka bir zamanda tekrar bir durum oluşursa yine yeni bir konu üzerinden duyurmuş olurum. Sağlıcakla kalın. |
1. sayfa
< Resime gitmek için tıklayın >
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa2003 -- 20 Nisan 2024; 18:42:41 >