Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
316
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Micra'dan 208'e geçiyorum.

B blackeagle76 Konu Sahibi
8 yıl (509 mesaj)
Merhaba, ayda yaklaşık İstanbul içi 1500km yapıyorum genelde eşimin yeni kasa Micrasını kullanıyorum 1.2 cvt vites, yakıt tüketimi 6.8 litre ancak tekna olduğu için oldukça dolu bir araç. Micrayı satıp 208 1.4 hdi otomatik almak istiyorum, ancak 2.el alabilirim o da Aktive paket olacak sizce Micrayı konfor donanım ve sağlamlık vb açılardan aratır mı? Şanzımanı daha önce 308'de kullandığım için biliyorum ama bence o kadar kötü değil alışınca stabil sürebiliyorsun sonuçta, asıl derdim yakıt tüketimimi azaltmak. 68 beygir araca yeterli geliyor mu Micra kadar gitse bana yeter açıkçası İstanbul içi gerçek tüketim değerlerini yazabilecek olana varsa çok sevinirim.
İ icemy
8 yıl (10124 mesaj)
Active donanımsal olarak yeterlidir.güvenlik açığı yoktur.istanbul ş.i 33km ortalama hızda tüketim 4.4 ltistesende 5 lt den yukarı çıkaramazsın.micradan çok daha oturaklı bir araçtır.43-44 civarı temiz buluursun< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @blackeagle76
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.