Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım. Pubg vs. oyun oynayan biri değilim. Ekranı kaliteli olsun tek elle kullanımı rahat olsun yeter. Hangisini tavsiye edersiniz?
Samsung A50 ekran boyutu daha büyük, Tek el kullanımı için Mi 9 SE daha uygun olacaktır. Batarya olarak A50 daha iyi fakat performans olarak Mi 9 SE daha başarılı
Samsung A50 plastik çerçeve olduğu unutulmamalı.
Aralarında 1000 TL ye yakın fark var. Bu farkı vermeye değmeyebilir.
Benim önerim; Xiaomi Mi9 SE yerine geçen senenin amiral gemisi Xiaomi Mi 8 almanız daha mantıklı olur.
Hangisini tavsiye edersiniz?