Arkadaşlar şuan mezuna kalmayı karar vermiş ve derece isteyen biri hangi konulara hangi derse daha çok ağırlık vermeli sizce ne yapmalı 7 saat çalışma yeterli olur mu 7 saat de online ders var nasıl bir yol hangi derse ağırlık vermeliyim yardımcı olursanız sevinirim
şimdiden mezun olmayı karar veren biri ilk önce darlanmayı kabul etmeli kanka mezun kalınca hergün 7 saat çalışacağının garantisi yok tavsiyem bu sene çalış kazan kafayı yiyo bazen...
şimdiden mezun olmayı karar veren biri ilk önce darlanmayı kabul etmeli kanka mezun kalınca hergün 7 saat çalışacağının garantisi yok tavsiyem bu sene çalış kazan kafayı yiyo bazen insan
şimdiden mezun olmayı karar veren biri ilk önce darlanmayı kabul etmeli kanka mezun kalınca hergün 7 saat çalışacağının garantisi yok tavsiyem bu sene çalış kazan kafayı yiyo bazen insan
seneye kat ve kat zor olacak emin ol oturup eşek gibi çalışmanı öneririm bi biyoloji hocamız vardı şöyle diyordu 1000 kişi mezun bıraksa max 10 kişi çok iyi yere çekiyor bilemedin 20 30 farketmez senin bu sene rakiplerinden senden iyi olanların önüne geçmen için çok daha fazla efor sarfetmen gerekiyor adamlar 1 2 3 te çalıştı senin bunu kapatabilmen için bu eforu vermen lazım seneye çok vakit var 150 tytye çekerim gibi bişey düşünme olmuyor o bu sınavın tek mantığı var hayvan gibi çalışmak
Buna bir şey diyemem çok iyi yerlerden mezuna bırakıp daha kötü sıralama yapanlar da var Mezunlar her zaman daha geride başarı oranları her zaman daha düşük malesef
kanka sana umut bekçiliği yapmıyorum oturup full focus 5 5.5 ay çalışırsan çok iyi şeyler olur ama boşlarsan başaramassın bak derece yapan adamlar kolay yapmıyo hayvan gibi çalışıyo çalışırken başın ağrımıyosa yorulmuyosan bişeyler yolunda gitmiyo gibi düşün o dediğin sıralamaları yapman için hayvan gibi her şeyi çalışıcan taktiği maktiği yok
YEMİN EDİYPRUM SENİ DİCNLİCEM VE HAYVAN GİBİ DÜZENLİ ÇALIŞICAM ZATEN 11DE BAŞLAMIŞTIM ÇALIŞMYAA HASTALIK GEÇİRDİM ONDAN SONRA BÖYLE KÖRELDİM BAŞARAMASAM DA EN AZINDAN KONU EKSİĞİVB. OLMAZ SONRA HAYVAN GİBİ DENEM ÇÖZER YKS İÇİNDEN GEÇERİM ELİMDEN GELENİ YAPMAYA SÖZ VERİYORUM GERİSİ ALLAHA KALMIŞTIR HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN SAĞOL DOSTUM
Önceki konunu da okudum.Ben de senin gibiydim olur mu olmaz mı kafama takar dururdum şimdi 2.mezundayım.Onlara kafa taktığım kadar derse takılsaydım şimdi uni2 deydim.Umutsuzluk yeni bir umutsuzluk doğuruyor.Elinden geleni yap beklediğinden iyi yapma ihtimalin bile var.3.yılı olan kalite bir liseden mezun olan biri olarak söylüyorum.Allah yardımcın olsun hocam başarılar.
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @generation z
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @Medipol5K
Bu mesajda bahsedilenler: @generation z
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 2 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @luvwithope
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @Medipol5K
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @HepAytKasanAdam
Bu mesajda bahsedilenler: @Medipol5K
Bu mesajda bahsedilenler: @matrix066
Mezunlar her zaman daha geride başarı oranları her zaman daha düşük malesef
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @Medipol5K
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @generation z
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @Mezuni