Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
13882
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Metin2 Pvp Serverlar Hızlıca Kasma Yöntemleri
O
4 yıl
Er
Konu Sahibi

Metin2 pvp serverler kasma rehberi:

Bu  rehberde size metin2 pvp serverler de nasıl kasılır? Mt2 pwp serverlarda nasıl öne geçilir aşama aşama onu anlatacağım.

1.Klan

Kendinize bir klan bulmalısınız lonca yani klan dediğim. Lonca bulduktan sonra işiniz biraz daha kolaylaşıyor ama eğer ben tek başıma oynarım derseniz bu aşamayı atlayın.

Klan bulmak için pvp serverin metin2 pvp serverler facebook sayfası veya discord sayfasına gidebilirsiniz. Orada kendinize klan bulduktan ve güven sağladıktan sonra size çeşitli yardımlar yaparlar tabii sizin de onlara destek olmanız gerekiyor... 2 ye geçelim

2.Metin Hesapları

Tek hesap yetmez size en az 2 adet daha arkaplanda metin keseceğiniz hesap lazım. arkaplanda metin keseceğiniz bir hesap açtıktan sonra ilk başta 30 level yapın ve metin kesmeye başlayın. Düşürdüğünüz bkları eğer ticaret yapacaksanız satın yapmayacaksanız işinize yaramayan farklı karakter beceri kitaplarını klana verin klana girmediyseniz atabilirsiniz. Envanterinizi fazla doldurmayın. Herşeyden önce metin2 pvp server da ki 30 levellik hesabınızın exp kazanımınızı durdurun. Bu hesaplarla birlikte kendi hesabınızı da kasmayı unutmayın. Metin keserken alt+tab ile ekran değiştirip hepsine komut vermeyi ihmal etmeyin.
3.İtemler

İtemlerinize exp bonusu ve item bonusu eklemeye çalışın. Eklediğiniz bonuslar daha hızlı level almanıza yarar. İtem düşürmeye uğraşamam diyorsanız 2. aşamada anlattığım 30 levellik hesaplardan düşen itemleri pazarlarınıza koyun. Birçok 2020 metin2 pvp serverler in offline shopu mevcut buraya koyabilirsiniz. İtemlerinizi karakterinize göre seçin ve mümkünse zehir kılıcı kullanın. Bu aşamadan sonra artık metin2 de nerelerde kolay kasılır başlığına geçebiliriz.

4.Kasma Yerleri
a.1-35
levelde tabiiki köpeklere uğrayın ama 10. levelden sonra direk 2. köyde metin keserek level alın böylece hem bk düşürürsünüz hem de level kasarsınız. Exp yüzüğü düşerse şanslısınız. Exp yüzüklerini ileri levellere saklayın. 25 olduktan sonra çölde metin aramaya başlayın.
b.35-75

Çölde 35 level olduktan  sonra artık kurbağalara. Emek serverde oynuyorsanız burada para eden + basma itemleri ve kasklar vs bulabilirsiniz. burada 50 ye kadar kasın.

50 den sonra eğer sadece kasmak istiyorsanız 1. köyden marketteki en yüksek itemleri alıp onlara efsun atın. Efsunlarınızı tamamladıktan sonra artık örümcek zindanına hazırsınız. 61 e kadar burada kasın ve 1. köyden 61 zırhı arayın bulamazsanız elinizdeki ile idare edin ve çelik zırhınızı alana kadar kasılın. yanınızda şaman olması daha çok işinize yarar.

c.75-105

Örümcek zindanında 75 level olduktan sonra artık diğer hesaplarınızla kazandığınız parayı ve cebinizdeki parayı birleştirerek skillerinizi fullemeye devam edin bu sırada diğer hesaplarla bk ve ruh taşı düşürmeye devam. İşiniz bitince ve itemlerinizi tamamlayınca sürgün ve 105 e kadar burada devam. 2020 en kaliteli metin2 pvp serverlar ında bu işleri rahatlıkla bitirebilirsiniz. Yorum yapmayı ihmal etmeyin merak ettiklerinizi sorabilirsiniz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okeytos1 -- 3 Ocak 2020; 15:10:55 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.