Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Memiş Polat İsimli Şahıs Hakkında
İlan Türü : #Takaslık
Kondisyon : #Sıfır

O
Obsessive* Konu Sahibi
2 ay (1360 mesaj)
Bir süredir Mi Box S arıyorum. Sahibinden.com sitesinde bir ilana denk geldim. Satıcıya mesaj attım. Mesaj attıktan kısa bir süre sonra ilan yayından kaldırıldı. Satıldığını düşünüp üzerinde durmadım. Cevap 3 gün sonra geldi. Satıcı ile Whatsapp üzerinden konuşmaya geçtik. Fiyat uygun olmasına rağmen tek seferde indirim yaptı. Kargoyu da kendisinin karşılayacağını söyledi. Bu hareketlerinden sonra kişiyi araştırdım. Karşıma linkteki konu çıktı. Tam da konuştuğumuz gün açılmıştı. Daha sonra forumda açılan konuyu gördüm. Referanslı bir üyenin hesabına girip birilerine satış yapmaya çalışmış. İsim yine aynıydı. Telefon numarasını ve IBAN numarasını karşılaştırdım ama aynı değildi.

Bu konuları görünce havale yapmaktan vazgeçtim. Bu arada kendisi sürekli beni arayıp mesaj atıyordu. Alıp almayacağımı soruyordu. Kendisine ilgili linki attım. İşin içinden sıyrılmak için GET ile alabileceğimi söyledi. Komisyonu ekle ilanı aç, ödemeni yapayım dedim. 10 TL olacak komisyon için fiyata 180 TL ekledi. Büyük ihtimalle küçük meblağları hedefleyen biri. Alışveriş yapacak kişileri uyarmak için bu konuyu açıyorum.
https://teknoseyir.com/durum/1213970

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obsessive* -- 16 Şubat 2020; 16:22:4 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.