Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
6868
Cevap
650334
Tıklama
30
Öne Çıkarma
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL)
I
8 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

************************************Opet’te 50 TL’ye varan MaxiPuan!***********************


Opet’te 50 TL’ye varan MaxiPuan!

************************************Maximum Kart’ınıza Market alışverişlerinizde 75 TL MaxiPuan!***********************


Kampanya Ayrıntıları
30 Temmuz-27 Ağustos 2020 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri 3. peşin alışverişinizde 30 TL, sonraki her peşin 150 TL ve üzeri alışverişinizde 15 TL, toplamda 75 TL MaxiPuan!

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş'te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve/veya mobil uygulamalarından yapılan market alışverişleri kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dahil anlaşmalı market listesi için tıklayınız.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 2 Eylül 2020 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 11 Eylül 2020’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.************************************E-Ticaret Alışverişlerinize 100 TL MaxiPuan!***********************Kampanya Ayrıntıları
Maximum Mobil’e özel, seçili e-ticaret sitelerinden 1-31 Ağustos 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri ikinci alışverişinizden itibaren her 300 TL ve üstü alışverişinize 25 TL; toplamda 100 TL MaxiPuan!

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles), Bankamatik Kartları, Maximum Genç Kartlar ve MaxiPara Kart kullanılarak yapılan alışverişler.

Kampanyaya dâhil işyeri listesi için tıklayınız.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 15 Eylül 2020 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 25 Eylül 2020’dir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.

Ek Koşullar: Kampanya seçili firmaların e-ticaret sitelerinden tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişleri kapsamakta olup, firmaların fiziki mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Alışverişlerin online ödeme ile yapılması gerekmekte olup kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dahil sayılacaktır.
****************************************************************************************************************
***********************************Watsons’ta 20 TL MaxiPuan!***************************************************

Kampanya Ayrıntıları
Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 1-31 Ağustos 2020 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla Watsons'tan tek seferde yapacağınız 120 TL ve üzeri ilk alışverişte 20 TL MaxiPuan kazanın!

Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı - Kampanya kapsamında puan kazanabilmeniz, harcamalarınızı 1-31 Ağustos 2020 tarihleri arasında kampanyaya dahil kartlarınızla yapmanız halinde mümkündür.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 4 Eylül 2020 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 14 Eylül 2020’dir. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 15 Eylül 2020 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: İş Bankası ve Watsons kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

*********************************************************************************************************************************************
***********************************60 TL MaxiPuan Kampanyası!***************************************************

Kampanya Ayrıntıları
Maximum Mobil’den katılıma özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, kitap, züccaciye ve optik sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden 1-31 Ağustos 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız ikinci 150 TL ve üzeri alışverişe 20 TL, üçüncü 150 TL ve üzeri alışverişe toplam 40 TL, dördüncü 150 TL ve üzeri alışverişe toplam 60 TL MaxiPuan!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç).

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 3 Eylül 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 13 Eylül 2020 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: Kampanya seçili firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dahil sayılacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dahil edilmeyecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

*********************************************************************************************************************************************

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILKERATLIILKER -- 26 Ağustos 2020; 17:3:20 >

Arkadaşlar bir duyuru

Malum sarı tenekeyi pazarama üzerinden nays veya maximum kart ile alırsanız

1) e-ticaret kampanyasi saymıyor
2)varsa size özel yüzde 10 indirimden saymıyo...
Yoruma Git
Yorumun Devamı kimliksiz41 - 4 ay +20
Bugün ayın son perşembesi yemekseti 30/15 gelebilir.
Yoruma Git
s.uzun - 5 yıl +8
Hocam sorunuz o kadar tuhaf ki!
Yoruma Git
matandberenice - 6 yıl +7
C
8 yıl
Çavuş

güncel tutulabilirse çok güsel olur


Bu mesaja 1 cevap geldi.
I
8 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

quote:

Orijinalden alıntı: can33tokat

güncel tutulabilirse çok güsel olur

El birliği ile tutacağız hocam bu aradaŞOK market kampanyası başlık da açılmamıştı Yatması gerekliydi bende yatan yok 40TLX3 =10 TL


Maximum Kart'ınızla 30 Eylül-3 Kasım 2015 tarihleri arasında Şok marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 40 TL ve üzeri üçüncü peşin alışverişinizde ilave 10 TL MaxiPuan ! Ayrıca gıda dışı alışverişlerinizde 6 veya 9 taksit fırsatı!

Kampanya Detayları:

1- Ziraat Maximum Kartlar da kampanyamıza dahildir.
2- Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin "KAMPANYA" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
3- Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından "KAMPANYA" yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757'ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
4- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
5- Bankamatik Kartı ile yapacağınız alışverişlerinizde SMS ile katılım koşulu bulunmamaktadır.
6- Aynı gün yapacağınız alışverişlerinizden sadece bir tanesi kampanyamıza dahildir.
7- Kampanyamızdan ilave MaxiPuan kazanılabilmesi için alışverişlerinizin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
8- İlave MaxiPuanlar kampanyamızın sona ermesini takip eden 7 işgünü içerisinde müşterilerimizin hesaplarına yansıtılacak ve son kullanım tarihi 23.11.2015 olacaktır.
9- Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Şirket Kredi Kartı ile yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.
10- Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyamız kapsamında en fazla 10 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
11- Kampanyamızdan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
12- Maximum Kart ve Maximiles'ı bulunan müşterilerimizin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanyamız kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
13- Kampanyamız kapsamında ilave MaxiPuan kazanılması için tüm alışverişlerinizin Bankamatik Kartı'yla veya kredi kartıyla yapılması gerekmektedir.
14- Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapacağınız alışverişler birleştirilememektedir.
15- Kampanyamız süresince Şok marketlerden yapacağınız gıda dışı işlemlerde 6 veya 9 taksit fırsatı geçerlidir.
16- Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.


Bu mesaja 3 cevap geldi.
W
8 yıl
Teğmen

0
8 yıl
Er

aylardır market kampanyası yapmıyor bu maximum. kurban bayramında bile yapmadı.


Bu mesaja 3 cevap geldi.
İ
8 yıl
Yüzbaşı

Önemli bir konu, takip edelimF
8 yıl
Teğmen

başlığı düzeltelim maximum..


Bu mesaja 1 cevap geldi.
U
8 yıl
Yarbay

ben bu kartı aldım kampanyalar bitti< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

L
8 yıl
Teğmen

D
8 yıl
Çavuş

ayda en az 20000tl alışveriş yapıyorum zoraki hiç bir halta yaramıyor kart bir de maximiles 400 liraya 2 mil veriyor puan desen 30 kuruş veriyorA
8 yıl
Binbaşı

geçen hafta laptop aldık, sinema bileti yüklendi


Bu mesaja 1 cevap geldi.
O
8 yıl
Binbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

geçen hafta laptop aldık, sinema bileti yüklendi

2000 bin üstü müydü

kimi yazmıştı..400 harcama yapıyorum bana yine geliyor diye

ben 2 aydır 1500 civarı kalıyorum hiç gelmedi biletA
8 yıl
Binbaşı

evet hocam 2000 tl üstüydü.. öğrenci kartlarında 500 lira alışveriş yapınca veriliyordu sinema bileti.. belki o arkadaşların kartı öğrenci kartıdır.. değilse de nasıldır bilemedim..


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @omer14
M
8 yıl
Yarbay

Konu hayırlı olsun
eski konu koptu gittiydi zaten.H
8 yıl
Yüzbaşı

ben üst üste 2 defa aldım geçen kampanyada, dönem içerisinde azami 2 bilet diyor ama bana 4 adet verdi, bu ayın sonunda bitiyor 2 adeti kullandım 2 adet daha kullanacağım :)


Bu mesaja 2 cevap geldi.
I
8 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

quote:

Orijinalden alıntı: 06alp06

aylardır market kampanyası yapmıyor bu maximum. kurban bayramında bile yapmadı.

hafta sonları Cuma ,cumartesi,pazar ,pazartesi her 100 tl ne alırsan 10 tl maxipuan yapardı o günleri özledik gerçektenI
8 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

quote:

Orijinalden alıntı: hollywood29

ben üst üste 2 defa aldım geçen kampanyada, dönem içerisinde azami 2 bilet diyor ama bana 4 adet verdi, bu ayın sonunda bitiyor 2 adeti kullandım 2 adet daha kullanacağım :)

cinemaxımum kampanyalarından maddi yararlanabilirsin her ay 2 bilet satıyorum dün buyuk bır avm ye gıttık ailemle orada cinemaxımum vardı bilet kuyrugu muhtesemdı sordum nıye uzun dıye aksıyer bayana ındırım var 2 haftadır dedı 19,5 tl den 16,5 tl ye ındırdık dedı sıradakı herkes benı dınlıyordu yuksek sesle konusuyordum kı orda dıkkat cekeyım dıye yok beyefendı gayet uygun dedı sıradan 1 kac bayan bır karı koca hamıle esı olan arkadaş gordum sizde mı 19,5 ıken sımdı 16,5 a alacaksınız dedım evet dedı bende kartımda hedıye bılet var ben gıdemeyecegım sıze satayım olur mu dedım olur en azından sızın de ısınız gorulur dedı yalnız ben 16,5 a vermıycem 10 tl adedı ıkı bılet var dedım yutkunarak tamam tamam dedı sıra gelınce şak şak ıstedıgı sınema fılmı yerlerını aldı 20 tl yı taktım ettı tesekkur ettı tlf no ıstedı ben her ay satıyorum deyınce ıstedı.kısmet dedım bu haftakı talihli çift sizsiniz herkes kendi kısmetini yer dedim teşekkür edeip el sıkıştı çok gulec sekıldeydı.ınsanlar kucuck seylerden ne kadar zevk alabılıyorlar dedım kendı kendıme..
eşim ve kızım coktan sıparısı Hd Döner den vermişlerdi bile Igarantı paracard var 30 tl restourant a 10 tl ındırım hemen o 20 tl ye 10 daha koyup asagı katta paramatıkten ıgarantı kartıma yatırdım.

20 tl biletten 10 tl igarantiden =30 tl magazanın karısındakı Onur marketten sek kaşar 700 gr 10 tl olanlardan denizbonus ıle 10X100 Market kampanyasından 1 ADET 100tl yi yaptım vakıfworld 5x100 marketten de 1 100 ü yaptım
aldıgım kaşarların 5 ini kendime ayırıp kalan 24 kaşarı adedini 11 tl den sattım eşe dosta 24 tl de ordan kar .yakıt yaktım evime magazadan gıt gel 13 km 13X0,16 KRS;=2,08 krs


yemek,mısır,araç yakıtı , artı ıcecekler tuttu 49,08 krs
Kazanılan tutar 71,5
bilet cinemaxımum 20 TL
igaranti iade 10 Tl
Peynirlerden kar 24 tl
Puanlardan kar world vakıf 7,5 tl
puanlardan kar denızbonus 10 tl

total=> 71,5-49,08= 22,42 KAR Ayrıca çoluk cocuk eglendı Avm de bir sürü etkinlik vardı çocuklara özel


Bu mesaja 4 cevap geldi.
E
8 yıl
Teğmen

eline sağlık takip+bulduklarımızı yazalım konu güncel kalsın ... (bonus öldü belki buradan birşeyler çıkar)


Bu mesaja 1 cevap geldi.
V
8 yıl
Er

maximum puan yatırma konusunda çok yavaş
bekleki puan yatacak
Bu mesajda bahsedilenler: @ILKERATLIILKER
S
8 yıl
Onbaşı