Bu konudaki kullanıcılar: 5 misafir
3406
Cevap
161875
Tıklama
14
Öne Çıkarma
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 04.03.2019 (GÜNCEL)

I
ILKERATLIILKER Konu Sahibi
4 yıl (567 mesaj)
************************************Aytemiz İstasyonlarında 30 TL'ye Varan MaxiPuan!***********************


Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından 15 Şubat – 31 Mart 2019 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz alışverişinize, yine Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından yapılacak akaryakıt veya otogaz harcamalarında kullanılmak üzere 30 TL’ye varan MaxiPuan!
Maximum Anlaşmalı Aytemiz İstasyonları
https://www.docdroid.net/HWzD2XZ/aytemiz-uye-isyeri-listesi-2.pdf

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Katılmak için: 3 farklı şekilde katılım sağlayabilirsiniz.
• Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
• SMS göndererek kampanyaya katılmak için AYTEMIZ yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402'ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
• Hemen bu sayfadan katılmak için “Kampanyaya Katılın” butonundan açılan formu doldurup “Gönder”e tıklayabilirsiniz.
Unutmayın, 30 TL MaxiPuan sadece kampanyaya Maximum Mobil uygulaması üstünden katılım sağlanması durumunda kazanılabilecektir.
Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli).
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 4 Nisan 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 18 Nisan 2019 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir.


************************************E-hamal.com’da 100TL ve Üzeri Alışverişe 10 TL MaxiPuan!***********************


​​01-14 Mart 2019 tarihleri arasında e-hamal.com’da tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişinize ücretsiz kargo ve 10 TL MaxiPuan! Üstelik HSS Naturel Davetkar Kuruyemiş hediye!
Katılmak için: Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir . Katılımınızı kampanya tarihleri arasında dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. Kampanyaya katılım sadece Maximum Mobil uygulaması ile sağlanabilmektedir.
Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Ödül kullanımı: Ödül MaxiPuan’larınız 20 Mart 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 01 Nisan 2019’dur. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 10 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.************************************Metro Market’te 300 TL ve Üzeri Alışverişe 30 TL MaxiPuan!***********************28 Şubat – 03 Nisan 2019 tarihleri arasında Maximum Kart'ınız ile Metro Marketlerden 300 TL ve üzeri alışveriş yapın, 30 TL MaxiPuan kazanın!
Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de ilgili kampanya sayfasındaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir . Bu sayfadaki katıl butonu üzerinden de katılabilirsiniz. SMS ile katılmak için, alışverişinizden önce veya sonra, METRO yazıp boşluk bırakılarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS gönderebilirsiniz. Gönderilen SMS’ler GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Ödül kullanımı: Ödül MaxiPuan’larınız 11 Nisan 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 20 Nisan 2019’dur. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ödül MaxiPuanlar sadece Metro Toptancı Market işyerlerinde kullanılabilecektir Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

****************************************************************************************************************
***********************************Watsons’ta 20 TL MaxiPuan!***************************************************

Maximum Kart’ınızla 1-31 Mart tarihleri arasında Watsons’tan tek seferde 120 TL ve üzeri alışveriş yapın, Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 20 TL MaxiPuan kazanın!
Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Ödül kullanımı: Bir müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir. Kazanılan MaxiPuanlar 8 Nisan 2019 tarihinde yüklenecek ve 18 Nisan 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 19 Nisan 2019 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

*********************************************************************************************************************************************
***********************************Atasay’da 2.000 TL ve Üzeri Alışverişe 100 TL MaxiPuan!***************************************************

Maximum Kart’ınızla 9 Şubat - 9 Mart tarihleri arasında Atasay mağazalarından tek seferde 2.000 TL ve üzeri alışveriş yapın, Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 100 TL MaxiPuan kazanın!
Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Katılmak için: Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), İş Bankası Bankamatik Kartları
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler,www.atasay.com ‘dan yapılan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Ödül kullanımı: Bir müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Kazanılan MaxiPuanlar 18 Mart 2019 tarihinde yüklenecek ve 28 Mart 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 29 Mart 2019 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.
Kampanya başka indirimler, indirimli ürünler ve kampanyalarla birleştirilemez.
Sarrafiye ürünler (gr altın, çeyrek altın vb.), 22 ayar, atakulche, karat üstü ürünler ve kampanyalı ürünlerde geçerli değildir.
Kampanyadan kazanılan puanlar sadece Atasay mağazalarında kullanılabilecektir.

*********************************************************************************************************************************************
***********************************Maximum Mobil Yemeksepeti’nde %20 MaxiPuan Ayrıcalığı!***************************************************

Maximum Mobil uygulaması üzerinden vereceğiniz Yemeksepeti sipariş tutarınızın %20’si kadar MaxiPuan ayrıcalığı!
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli) Kampanya kapsamında puan kazanabilmeniz, harcamalarınızı kampanyaya dahil kartınız/kartlarınızla Maximum Mobil uygulaması Yemeksepeti sekmesi üzerinden yapmanız halinde mümkündür. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, iptal-iade edilen işlemler kampanyaya dâhil değildir. İptal edilen işlemlerde Maxipuan kazanımları da iptal edilecek olup, yeniden sipariş verildiğinde kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilecektir.
Ödül Kullanımı: Kampanya 1 Ocak-30 Haziran 2019 tarihleri arasında yürütülecektir. Kampanya kapsamında ay boyunca verilen siparişlerin %20’si kadar MaxiPuan takip eden ayın başında tek seferde kartlara yüklenecektir. Maximum Mobil uygulaması Yemeksepeti sekmesi üzerinden ödemelerini Ocak ayı boyunca gerçekleştiren kişilere 8 Şubat 2019, Şubat ayı boyunca gerçekleştiren kişilere 8 Mart 2019 tarihinde, Mart ayı boyunca gerçekleştiren kişilere 9 Nisan 2019, Nisan ayı boyunca gerçekleştiren kişilere 8 Mayıs 2019 tarihinde, Mayıs ayı boyunca gerçekleştiren kişilere 7 Haziran 2019, Haziran ayı boyunca gerçekleştiren kişilere 9 Temmuz 2019 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi, yükleme tarihinden itibaren 20 gün sonradır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir ay boyunca en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Maximum Mobil uygulaması Yemeksepeti sekmesi haricinde yapılan işlemler; Yemeksepeti.com ve Yemeksepeti uygulaması üstünden verilecek siparişler kampanyaya dahil değildir.
Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILKERATLIILKER -- 4 Mart 2019; 11:20:36 >

Bugün ayın son perşembesi yemekseti 30/15 gelebilir.
Yoruma Git
s.uzun - 2 yıl +8
Hocam sorunuz o kadar tuhaf ki!
Yoruma Git
matandberenice - 3 yıl +6
16 yaşımdan beri iş bankası kartını aktif olarak kullanıyorum ilk imza ile başlayan ardından üniversite kredi kartı ve son 3 yıldır normal maximum kredi kartı ile birlikte 10 yıldır bankanın i...
Yoruma Git
Yorumun Devamı srcn09 - 7 ay +4
Bankamatikte sırayla kampanyalar nasıl mahvedilir:
100 liraya 10 lira
150 liraya 10 lira
150 ye 10 ama ilk alışveriş hariç
En sonunda 150*3 e 15, 150*3 daha yaparsan 15
Yoruma Git
Yorumun Devamı SouthhPark - 8 ay +4
Belki aynı sıkıntıları yaşayan başka arkadaşlar da vardır diye sizin mesajı alıntıladım hocam..

Sorunu çözdüm..bugün işbankasına gittim..sistem üzerinden kontrol ettik..b...
Yoruma Git
Yorumun Devamı ares19051978 - 2 yıl +4
Rutine bağladı yine maximum hiç ekstra kampanya yok. Temassız olmasa kullanılmayacak yine
Yoruma Git
Yorumun Devamı dermani06 - 2 yıl +4
cinemaxımum kampanyalarından maddi yararlanabilirsin her ay 2 bilet satıyorum dün buyuk bır avm ye gıttık ailemle orada cinemaxımum vardı bilet kuyrugu muhtesemdı sordum nıye uzun dıye aksıyer bayana ındırım var 2 haftadır dedı 19,5 tl den 16,5 tl ye ındırdık dedı sıradakı herkes benı dınlıyordu yuksek sesle konusuyordum kı orda dıkkat cekeyım dıye yok beyefendı gayet uygun dedı sıradan 1 kac bayan bır karı koca hamıle esı olan arkadaş gordum sizde mı 19,5 ıken sımdı 16,5 a alacaksınız dedım evet dedı bende kartımda hedıye bılet var ben gıdemeyecegım sıze satayım olur mu dedım olur en azından sızın de ısınız gorulur dedı yalnız ben 16,5 a vermıycem 10 tl adedı ıkı bılet var dedım yutkunarak tamam tamam dedı sıra gelınce şak şak ıstedıgı sınema fılmı yerlerını aldı 20 tl yı taktım ettı tesekkur ettı tlf no ıstedı ben her ay satıyorum deyınce ıstedı.kısmet dedım bu haftakı talihli çift sizsiniz herkes kendi kısmetini yer dedim teşekkür edeip el sıkıştı çok gulec sekıldeydı.ınsanlar kucuck seylerden ne kadar zevk alabılıyorlar dedım kendı kendıme..
eşim ve kızım coktan sıparısı Hd Döner den vermişlerdi bile Igarantı paracard var 30 tl restourant a 10 tl ındırım hemen o 20 tl ye 10 daha koyup asagı katta paramatıkten ıgarantı kartıma yatırdım.

20 tl biletten 10 tl igarantiden =30 tl magazanın karısındakı Onur marketten sek kaşar 700 gr 10 tl olanlardan denizbonus ıle 10X100 Market kampanyasından 1 ADET 100tl yi yaptım vakıfworld 5x100 marketten de 1 100 ü yaptım
aldıgım kaşarların 5 ini kendime ayırıp kalan 24 kaşarı adedini 11 tl den sattım eşe dosta 24 tl de ordan kar .yakıt yaktım evime magazadan gıt gel 13 km 13X0,16 KRS;=2,08 krs


yemek,mısır,araç yakıtı , artı ıcecekler tuttu 49,08 krs
Kazanılan tutar 71,5
bilet cinemaxımum 20 TL
igaranti iade 10 Tl
Peynirlerden kar 24 tl
Puanlardan kar world vakıf 7,5 tl
puanlardan kar denızbonus 10 tl

total=> 71,5-49,08= 22,42 KAR Ayrıca çoluk cocuk eglendı Avm de bir sürü etkinlik vardı çocuklara özel
Yoruma Git
Yorumun Devamı ILKERATLIILKER - 4 yıl +4

C
can33tokat
4 yıl (28 mesaj)
güncel tutulabilirse çok güsel olur


Bu mesaja 1 cevap geldi.

I
ILKERATLIILKER Konu Sahibi
4 yıl (567 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: can33tokat

güncel tutulabilirse çok güsel olur

El birliği ile tutacağız hocam bu aradaŞOK market kampanyası başlık da açılmamıştı Yatması gerekliydi bende yatan yok 40TLX3 =10 TL


Maximum Kart'ınızla 30 Eylül-3 Kasım 2015 tarihleri arasında Şok marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 40 TL ve üzeri üçüncü peşin alışverişinizde ilave 10 TL MaxiPuan ! Ayrıca gıda dışı alışverişlerinizde 6 veya 9 taksit fırsatı!

Kampanya Detayları:

1- Ziraat Maximum Kartlar da kampanyamıza dahildir.
2- Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin "KAMPANYA" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
3- Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından "KAMPANYA" yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757'ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
4- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
5- Bankamatik Kartı ile yapacağınız alışverişlerinizde SMS ile katılım koşulu bulunmamaktadır.
6- Aynı gün yapacağınız alışverişlerinizden sadece bir tanesi kampanyamıza dahildir.
7- Kampanyamızdan ilave MaxiPuan kazanılabilmesi için alışverişlerinizin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
8- İlave MaxiPuanlar kampanyamızın sona ermesini takip eden 7 işgünü içerisinde müşterilerimizin hesaplarına yansıtılacak ve son kullanım tarihi 23.11.2015 olacaktır.
9- Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Şirket Kredi Kartı ile yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.
10- Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyamız kapsamında en fazla 10 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
11- Kampanyamızdan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
12- Maximum Kart ve Maximiles'ı bulunan müşterilerimizin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanyamız kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
13- Kampanyamız kapsamında ilave MaxiPuan kazanılması için tüm alışverişlerinizin Bankamatik Kartı'yla veya kredi kartıyla yapılması gerekmektedir.
14- Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapacağınız alışverişler birleştirilememektedir.
15- Kampanyamız süresince Şok marketlerden yapacağınız gıda dışı işlemlerde 6 veya 9 taksit fırsatı geçerlidir.
16- Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

W
Wally Gator
4 yıl (159 mesaj)
ben de destekliyorum
0
06alp06
4 yıl (12 mesaj)
aylardır market kampanyası yapmıyor bu maximum. kurban bayramında bile yapmadı.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

İ
iskocya
4 yıl (604 mesaj)
Önemli bir konu, takip edelim
F
freezone00
4 yıl (106 mesaj)
başlığı düzeltelim maximum..
U
ufuk-34JD58
4 yıl (17583 mesaj)
ben bu kartı aldım kampanyalar bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


L
LaMidas
4 yıl (141 mesaj)
takip
D
dedebaba001
4 yıl (44 mesaj)
ayda en az 20000tl alışveriş yapıyorum zoraki hiç bir halta yaramıyor kart bir de maximiles 400 liraya 2 mil veriyor puan desen 30 kuruş veriyor
A
ahbap
4 yıl (1437 mesaj)
geçen hafta laptop aldık, sinema bileti yüklendi


Bu mesaja 1 cevap geldi.

O
omer14
4 yıl (1284 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

geçen hafta laptop aldık, sinema bileti yüklendi

2000 bin üstü müydü

kimi yazmıştı..400 harcama yapıyorum bana yine geliyor diye

ben 2 aydır 1500 civarı kalıyorum hiç gelmedi bilet
A
ahbap
4 yıl (1437 mesaj)
evet hocam 2000 tl üstüydü.. öğrenci kartlarında 500 lira alışveriş yapınca veriliyordu sinema bileti.. belki o arkadaşların kartı öğrenci kartıdır.. değilse de nasıldır bilemedim..
Bu mesajda bahsedilenler: @omer14

M
MUTAF
4 yıl (7795 mesaj)
Konu hayırlı olsun
eski konu koptu gittiydi zaten.
H
hollywood29
4 yıl (372 mesaj)
ben üst üste 2 defa aldım geçen kampanyada, dönem içerisinde azami 2 bilet diyor ama bana 4 adet verdi, bu ayın sonunda bitiyor 2 adeti kullandım 2 adet daha kullanacağım :)


Bu mesaja 2 cevap geldi.

I
ILKERATLIILKER Konu Sahibi
4 yıl (567 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: 06alp06

aylardır market kampanyası yapmıyor bu maximum. kurban bayramında bile yapmadı.

hafta sonları Cuma ,cumartesi,pazar ,pazartesi her 100 tl ne alırsan 10 tl maxipuan yapardı o günleri özledik gerçekten
I
ILKERATLIILKER Konu Sahibi
4 yıl (567 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: hollywood29

ben üst üste 2 defa aldım geçen kampanyada, dönem içerisinde azami 2 bilet diyor ama bana 4 adet verdi, bu ayın sonunda bitiyor 2 adeti kullandım 2 adet daha kullanacağım :)

cinemaxımum kampanyalarından maddi yararlanabilirsin her ay 2 bilet satıyorum dün buyuk bır avm ye gıttık ailemle orada cinemaxımum vardı bilet kuyrugu muhtesemdı sordum nıye uzun dıye aksıyer bayana ındırım var 2 haftadır dedı 19,5 tl den 16,5 tl ye ındırdık dedı sıradakı herkes benı dınlıyordu yuksek sesle konusuyordum kı orda dıkkat cekeyım dıye yok beyefendı gayet uygun dedı sıradan 1 kac bayan bır karı koca hamıle esı olan arkadaş gordum sizde mı 19,5 ıken sımdı 16,5 a alacaksınız dedım evet dedı bende kartımda hedıye bılet var ben gıdemeyecegım sıze satayım olur mu dedım olur en azından sızın de ısınız gorulur dedı yalnız ben 16,5 a vermıycem 10 tl adedı ıkı bılet var dedım yutkunarak tamam tamam dedı sıra gelınce şak şak ıstedıgı sınema fılmı yerlerını aldı 20 tl yı taktım ettı tesekkur ettı tlf no ıstedı ben her ay satıyorum deyınce ıstedı.kısmet dedım bu haftakı talihli çift sizsiniz herkes kendi kısmetini yer dedim teşekkür edeip el sıkıştı çok gulec sekıldeydı.ınsanlar kucuck seylerden ne kadar zevk alabılıyorlar dedım kendı kendıme..
eşim ve kızım coktan sıparısı Hd Döner den vermişlerdi bile Igarantı paracard var 30 tl restourant a 10 tl ındırım hemen o 20 tl ye 10 daha koyup asagı katta paramatıkten ıgarantı kartıma yatırdım.

20 tl biletten 10 tl igarantiden =30 tl magazanın karısındakı Onur marketten sek kaşar 700 gr 10 tl olanlardan denizbonus ıle 10X100 Market kampanyasından 1 ADET 100tl yi yaptım vakıfworld 5x100 marketten de 1 100 ü yaptım
aldıgım kaşarların 5 ini kendime ayırıp kalan 24 kaşarı adedini 11 tl den sattım eşe dosta 24 tl de ordan kar .yakıt yaktım evime magazadan gıt gel 13 km 13X0,16 KRS;=2,08 krs


yemek,mısır,araç yakıtı , artı ıcecekler tuttu 49,08 krs
Kazanılan tutar 71,5
bilet cinemaxımum 20 TL
igaranti iade 10 Tl
Peynirlerden kar 24 tl
Puanlardan kar world vakıf 7,5 tl
puanlardan kar denızbonus 10 tl

total=> 71,5-49,08= 22,42 KAR Ayrıca çoluk cocuk eglendı Avm de bir sürü etkinlik vardı çocuklara özel


Bu mesaja 3 cevap geldi.

E
elnino19
4 yıl (173 mesaj)
eline sağlık takip+bulduklarımızı yazalım konu güncel kalsın ... (bonus öldü belki buradan birşeyler çıkar)
V
valihalil
4 yıl (14 mesaj)
maximum puan yatırma konusunda çok yavaş
bekleki puan yatacak
Bu mesajda bahsedilenler: @ILKERATLIILKER

S
sensitive5187
4 yıl (18 mesaj)