Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Maske Üretim Tesisi Açmak

G
Gas Monkey Konu Sahibi
geçen ay (75 mesaj)
Evet bir medikal maske üretim tesisi açma konusunda fikirleriniz nelerdir. Bu konuyu daha önceden araştırmış makine ve kumaş konusunda bilgili devletin ne tür teşvikler sağladığını bilen arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Bu fikiri düşünenler için bilgilendirici olabilir.
X
xmermak
geçen ay (23 mesaj)
Çok para gerekli ve artık çok geç herkes sistemini kurdu tutunmanız çok zor.Ailem konfeksiyon işi yapıyor fason maske dikiyoruz tabi biz fason çalıştığımız için kazananlar çalıştığımız şirket oluyor.Bir tanıdığımız 4 ortak bu işe girdiler toplamda ortaya 3 milyon para konuldu çok para istiyor bu iş


Bu mesaja 1 cevap geldi.

G
Gas Monkey Konu Sahibi
geçen ay (75 mesaj)
Evet haklısınız pazarda doyum noktasına ulaşıldı diye iliriz. Yarı mamül(maske kumaşı) tedarikçiside bu işi yapmaya başlamış. Maske makinası üreticisde bu işe başlamış. Geçtiğimiz bu üç ay da bu işten parayı kıran kırdı gerçekten. Bir konfeksiyoncu olarak sizin önereceğiniz geleceği olan ve geçtiğimiz kriz gibi bu tür durumlardan minimum etkilenecek iş kolu nedir. Aklıma üretim yapamıyorsan ticaretini yap geliyor açıkçası. Maske kumaşı bulmak makine temininden çok daha zor şuan. Maskeyi fabrikadan alsak biz satabilirmiyiz sizce.
Bu mesajda bahsedilenler: @xmermak
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.