1. sayfa
http://www.vatanbilgisayar.com/a4-tech-x7-g800v-kablolu-gamer-klavye-usb.html hocam bu klavye tam senlik ömürlük kingkong vuruşu bile yapsan banamısın demiyor denedik :D ![]() ![]() ![]() ![]() |
Multimedia tuşları var ama masaüstüne dönme tuşu yok galiba. Bu çok önemli benim için. |
http://www.vatanbilgisayar.com/a4-tech-kx-2810bk-kablolu-gamer-klavye-mouse-set.html#genel-bakis o zaman bu ama biraz daha pahalı bunun yanında mouse de var ! ![]() |
Bakıyım eğer uygun bişey bulamazsam gider vatana incelerim. Sağolasın. Bu arada niye kızdın ki hacı? ![]() |
O kızgınlık simgesi olduğunu cidden bilmiyorum ben şeytani düşünce olarak ekledim eğer öyle bir izlenim bıraktıysam özür dilerim kusura bakma lütfen ![]() son bir öneri daha eğer multi medya olsun diyorsan ve ucuz everest al ama kalitede çok iyi olduğunu söyleyemem |
![]() Ya şimdi şöyle, benim kull. kullandığım klavye çok dandik. Frisby nin 20 TL'lik bi ürünü. Yani ben kalite aramıyorum. Zaten üç oyun oynuyorum. Ets 2,mortal kombat bi de pes. Zaten ikisi kolla oynanıyor. E ets 2 de hangi klavye olursa olsun her türlü oynanır ![]() Şimdi tırda ilerliyorum. Açıyorum o ara arabeks, multimedia tuşu ile şarkı değiştiriyorum... Bunun dışında mesela masaüstüne dönmem gerekti, oyundan da çıkmak istemiyorum. İşte burada da masaüstüne dönme tuşu çok işe yarıyor. O yüzden o tuş mutlaka olmalı. Anlatabildim mi kardeş. Eğer o tuşun çalıştığı bi klavyeye rastlarsan bana haber ver e mi ![]() |
http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_a4-tech-kl-40-f-mult%C4%B1medya-usb-ps-2-black-1035880.html Ahanda ilacını buldum eğer sana mediamark yakınsa hemen al bende ilk defa gördüm iyimiş bu :D ![]() |
Home tuşu var gibi duruyor ama yarın bi gidip bakıyım ben aga. 5 km media markt. Sağolasın... ![]() Evet arkadaşlar konu ben kilitleyene kadar güncel.. |
1. sayfa
http://www.hepsiburada.com/everest-kb-855-siyah-oyuncu-klavye-pm-bd802163
DH forumlarında vakit geçirmekten keyif alıyor gibisin ancak giriş yapmadığını görüyoruz.![](https://img.donanimhaber.com/upfiles/smiley/clever.gif)
Üye Ol Şimdi DeğilÜye olduğunda özel mesaj gönderebilir, beğendiğin konuları favorilerine ekleyip takibe alabilir ve daha önce gezdiğin konulara hızlıca erişebilirsin.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >