Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Masa İçin RGB Led Şerit Önerisi

S Sempron 3200 Konu Sahibi
geçen yıl (110 mesaj)
Masam için RGB şerit almayı düşünüyorum. Fakat bu konuda epey tecrübesizim. Yaptığım araştırmalar sonucu bu ürünü buldum. Masam 112 CM 1M bu şerit işimi görür gibi. Bağlantı konusunda USB sanırsam daha pratik olacak benim için. Kasamın arkasına takarım onu da.
Anakartım B450 SH2 kapalı haldeyken kullanabilme şansım olmayacak galiba? Ürüne bakıp düşüncelerinizi söyler misiniz? Daha iyisi varsa veya farklı bir setup yapmak gerekiyorsa lütfen belirtin. 

https://www.hepsiburada.com/triline-tv-arkasi-silikonlu-kumandali-rgb-serit-led-16-renk-5-m-p-HBV00000OA4ML< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S Sempron 3200 Konu Sahibi
geçen yıl (110 mesaj)
Yaptığım araştırmalar sonunda 5050 Smd led'lerin bu konuda daha iyi olduğunu öğrendim. Sipariş verdim 5 gündür kullanıyorum çok memnunum.

Yardımlarınız için ayrıca teşekkür ederim. Siz olmasaydınız bunu başaramazdım! Daha da buradan kimseye yardım etmem.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.