Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
462
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Magic To Master Tanıtım
K
geçen yıl
Er
Konu Sahibi

Merhaba MMORPG severler!
Sizlere heyecan verici yakında çıkacak Magic To Master ile ilgili haberlerimiz var!

https://www.youtube.com/watch?v=nYEcQtV-zFE

Uzak Doğu kültürünün güçlü mitolojik figürleri, güçlü kahramanlar ve harika savaş mekanikleri ile dolu bir oyundur. 25'ten fazla dil destekleyecektir.
Oyunda 8'den fazla farklı karakter sınıfı, 4 farklı hanedan ve 2 güçlü mezhep bulunuyor ve her birinin kendine özgü savaş yetenekleri var. Ayrıca oyunda size eşlik edecek birçok binek, pet karakterinizi güçlendirecek milyonlarca ekipman ve aksesuar ile birçok farklı görev, lonca savaşları ve PvP arenaları bulunuyor. Ayrıca diğer oyuncularla takım olarak veya herkese karşı savaşabilirsiniz.
Magic To Master, uzak doğu kültürünü seven oyun severler için mükemmel bir seçim. Siz de bugün bu eşsiz deneyimi yaşamak istiyorsanız Magic To Master'ı indirmek ve oynamak için bugün yerinizi alın!
" Magic To Master şimdi Steam'de! Steam sayfasını ziyaret edebilir, eğer ilgileniyorsanız oyunu istek listenize ekleyebilir ve takip edebilirsiniz. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

https://store.steampowered.com/app/2292370/Magic_To_Master

https://discord.com/invite/magictomaster

https://www.youtube.com/@MagicToMaster

https://www.facebook.com/magictomaster.m2m


Developer: Laniatus Game LLC.
Publishers: Laniatus Games
Platforms: PC, Linux, MacOS
Genres: Massively multiplayer online role-playing game, Free to play, Action game, Massively Multiplayer, AdventureDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.