Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
8
Cevap
421
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Mage tower yardım lazım
S
2 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Guardıan druıd mage tower yapmaya calısıyorum 2 gündür beceremiyorum varmı bi yardım edicek allah rızası ıcın.M
2 yıl
Yarbay

Nasıl bir yardım istiyorsun bilgi anlamında mı?A
2 yıl
Çavuş

Solo giriliyor diye biliyorum hocam yanlış biliyor da olabilirim ama harbiden çok zor çıldırttı benide< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
A
2 yıl
Moderatör

Bu quest serisinin orjinali green fire, quest serisidir. Mop döneminde eklenmişti, sadece warlock için eklenen bir görev serisiydi. Görevi başlatmak için bir kitapçık düşürmeniz gerekiyordu, (veya ah üzerinden fahiş fiyata alıyordunuz)onu alıp görev serisine başlıyordunuz. Son görev serisi saç baş yolduracak cinstendi. En ufak hata da karakter tek yiyordu. Atıyorum 100k HP’niz var, boss 1m 1m vuruyordu, hata yaparsanız. Taktiklerini bildiğiniz zaman kesebiliyorsunuz tabi. Burada amaç karakterin sklillerine hakim olmaktan geçiyor. 20-30 wipe almışımdır rahat. En nihayetinde kesmiştim. Görev sonunda size bir title ve skillerinize yeşil efekt veriyor. Tabi nerf yedikten sonra iş biraz basitleşti. Üstüne baya baya nerf aldı. Üstüne paket çıktı, belirli bir patch den sonra title vermiyor. Şuan kesmenin bir espirisi yok.
Mage tower da bu mantıkla yapıldı. Amaç, karakterin tüm skillerini kullanmanızı sağlamak. Karakteri size öğretmek. Legion döneminde geldiğini hatırlıyorum, üstüne ne oldu haberim yok.
YouTube videolarından rahatça yaparsınız. Ayrıca bu görev serisi SOLO yapılıyor.
Birisi gelip size yardım etse zaten bunun bir olayı kalmıyor. Amaç size karakteri öğretmek zaten. Onun karşılığı olarak da ödüllendiriliyorsunuz.
Yalnız green fire ilk çıktığında hiç nerf yemeden ki hali cidden zordu. Çok az kişi yapabiliyordu. İlk kestikten sonra bende akşama kadar Rain of fire spamlamıştım(warlokun yeşil alevlerini en iyi gösteren spell). Artık nasıl mutlu olduysam :)< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

S
2 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Hocam daha önce yapmış bilen birine acc yi vermeyi düşünüyorum. Dünde saat 8 den 12 ye kadar ugraştım başaramadım. Birisi yardım etse çok mutlu olucam. Accde 20-30k hold var istedigini alabilir< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

M
2 yıl
Yarbay

O kadar zor mu gerçekten bir de Account Wide değil sanırım o Bear form?
Bu mesajda bahsedilenler: @alp1912
A
2 yıl
Çavuş

Ben girdim yapamadım hayatta da uğraşamam dedim çıktım hocam< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

A
2 yıl
Çavuş

Hunter ile şimdi denedim yok ya ben çok beceriksizim yada aşırı zor< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

S
2 yıl
Onbaşı

Selam, son sefer acc paylaşımı yaparak ödülü alanlardan bir kısmı ban yedi, ödülün de geri alınması konuşuluyordu ama olup olmadığını bilmiyorum. Accountunu kimseyle paylaşarak riske girme bence. Benim önerim bu konuda youtube videolarından örnek alman ve tadını çıkarmaya çalışman. Artık süre sınırı kalmadı sonuçta, bir yere gittiği de yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Nirvana -- 16 Nisan 2022; 21:1:6 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.