Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
LÜTFEN YARDIM!!!

5 57murat57 Konu Sahibi
2 ay (79 mesaj)
Hayırlı günler arkadaşlar. aracım 2008 Opel Astra Cosmo 1.6 16V lpg'li. özellikle sorun şu, araçta 3 veya 4 yetişkin kişiyle bindiğim zaman dik bir yokuş olmamasına rağmen 1. vitese kadar düşüyor. Ayrıca klima kapalıyken yokuşta dur kalk yaptığım zaman 1'de bile neredeyse zorla kalkıyor. bunun lpgden olduğunu düşünüp bir de benzinde denedim, onda da çok büyük fark yok.Daha önce 1994 Şahin vardı. o yokuşta 1. vitese düşmezdi ayrıca düşse bile bağıra bağıra giderdi. Aracımın motor kodu Z16XER. İnternette baktım bu motorların bir güncelleme yapılması gerekiyormuş. servisi aradım öyle bir şey yok dedi. ben anlam veremedim bu duruma.

bazen de yokuşa sarmadan önce kaptırıyorum o zaman gidiyor. bu birçok araçta böyledir. ama durup kalkmayı deneyeyim kendini alamıyor araç.

benle aynı sorunu yaşayan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi? neredeyse aracı satacağım.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.