Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
1818
Cevap
56005
Tıklama
16
Öne Çıkarma
Cevap: Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (91. sayfa)

H harunakyildiz
4 hafta (78 mesaj)
Bende bu hafta içi sipariş vererek kullanıcılar içine girmeye niyetlendim. Fakat henüz kargo tarafından tarafıma ulaşmadığı için bu durum hakkında yorum yapamıyorum. Bende şu anda Windows 11 kullanıyorum. Fakat direksiyon olarak şu anlık Logitech DFGT yi aktif olarak kullanıyorum ve herhangi bir bahsettiğiniz durumla karşılaşmadım. İnşallah da karşılaşmayız :) Sorununuz çözüldü mü devam ediyor mu ?
Bu mesajda bahsedilenler: @perhanpayidar

P perhanpayidar
4 hafta (232 mesaj)
Merhaba, internette bu sorunu araştırdım ve sonunda motor arızası olduğuna kanaat getirdim. Windows ile ilgili değil bence de. Yapılabilecek pek bir şey yok gözüküyordu. Hızlıca "Amazon Germany" satıcından aldığım için durumu müşteri temsilcisine anlattım. Hemen iade kartı oluşturdular. Talimatlar doğrultusunda DHL kargo ile gönderdim. (DHL rezervasyon ile koliyi evden aldı.) Kargo ulaşmış gözüküyor. Şimdi para iadesinin onaylanıp karta iadesini bekliyorum. Tabi bu setlerin fiyatları arttığı için yenisi şimdilik alamayacağım. Forza 5 öncesi çok kötü oldu ya Sağlık olsun diyelim. Fırsat yakalarsam tekrar almayı düşünüyorum. Çünkü çok keyifli bir hobi.
F feckless
3 hafta (2862 mesaj)
Bariz bir fark yok ve yetmiyor asla demezsin. True Force özelliği var ekstra bir titreşim motoru kısmen hislendiriyor desteklediği oyunlarda ama aman aman bir şeyden bahsetmiyoruz. 920 fiyatı daha uygun olduğundan tercih edilebilir. İlave olarak yeni seride orta boşluğu hiç yok o konuda daha başarılı bence.
Bu mesajda bahsedilenler: @tolgabjk

T theKing__2K
3 hafta (1049 mesaj)
Ben de almaya heves ettim bi direksyion. Gönlüm g29 dan yana lakin xbox alabilirim ilerde diye G920 almak istiyorum. Ama g29 direksiyonu daha iyi duruyor ve de fiyatı daha uygun. Aparat falan deniyor da nereden bulacağız onu? Gerçekten değişik işler.
D digi_boy2006
3 hafta (1576 mesaj)
arkadaşlar logitech g29 aldım forza 5 ile kullanmak için ancak oyun içinde farklı ayarlar var, forza5'de g29 için en iyi ayarlar nedir acaba?
S simsiyahbembeyaz
2 hafta (154 mesaj)
Ama fiyat gümrük vergisi hariç fiyat, üstüne bin küsur lira da ekstra para biniyor maalesef< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @rtaskinlar

R rtaskinlar
2 hafta (5483 mesaj)
Ben o fiyattan almıştım yazın hersry dahil toplam 2600 liraya aldım sanırım kargo vs dahil, sonra da ara ara baktığımda o fiyatlara düştüğünü tekrar göremedim evet biraz sanırım artık o fiyatlara< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @simsiyahbembeyaz

D digi_boy2006
2 hafta (1576 mesaj)
arkadaşlar sırf forza 5 ile oynamak için g29 aldım, ancak bir türlü randıman alamadım, denemediğim ayar kalmadı düz yolda bile en ufak dönüşte araba spin atıyor, nerde hata yapıyorum acaba, böyle olursa g29 u satacağım ;)


Bu mesaja 2 cevap geldi.

P Psyduck17
2 hafta (3826 mesaj)
Forza Horizon 5 arcade bir oyun. Ben de g29 sahibi olarak oyunu kolla oynuyorum. Direksiyonla oynanacak oyunlar simülasyon oyunları. Onlar da genel olarak şunlar;

Assetto corsa ve competizione
iracing
project cars 1-2 (3 çok sim sayılmaz ama yine de oynanıyor)
ets2-ats gibi.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @digi_boy2006

Z zed
2 hafta (1890 mesaj)
Crew 2'de direksiyon dönme açısıyla ilgili ayar vardı. Crew 2 de direksiyonla rahat oynanıyor ve eğlenceli.
D digi_boy2006
2 hafta (1576 mesaj)
Wrc 5 ve dirt rally 2.0 uyumlu mudur hocam?< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Psyduck17

P Psyduck17
2 hafta (3826 mesaj)
Uygundur, ikisi de simülasyondur ancak ralli (bence) en zoru. İstersen önce bir dene, zor gelirse daha kolayına bakarsın. Simülasyonda gelişmek için sabırlı olmalısın. İlk oynayışında mükemmel turlar atamazsın. Antrenmanla kendini geliştireceksin. Assetto corsa simülasyona başlangıç için gayet iyidir. İndirimde bedavadan biraz pahalıya satılıyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @digi_boy2006

D digi_boy2006
2 hafta (1576 mesaj)
Cevap için teşekkürler hocam, deneyeceğim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


P Psyduck17
5 gün (3826 mesaj)
Bu tarz bir ürün kullanan var mı? Türkiye'de hiç bulamadım. Çin'den sipariş verip beklemek de istemiyor. Kullanan, gören, bilen varsa bir link atabilir mi?

Logitech G29 G923 SHIFTER MOD geliştirmek hissediyorum MOD mıknatıs Shifter Paddles NdFeB mıknatıs SIMRACING Sim yarış|Gear Shift Knob| - AliExpress


Bu mesaja 1 cevap geldi.

R rtaskinlar
5 gün (5483 mesaj)
İlk defa görüyorum, nedir ne işe yarıyor bu aparat acaba ?< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Psyduck17

C canlee89
5 gün (6354 mesaj)
Yeni motorsport çıkıyor bu tam simülasyon direksiyon seti için daha uygun. FH5 simcade bir oyun

https://www.xbox.com/tr-TR/games/forza-motorsport< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @digi_boy2006

D digi_boy2006
5 gün (1576 mesaj)
güzel haber, forza motorsport 8 mi olacak acaba?
P Psyduck17
5 gün (3826 mesaj)
Bu ürün shifter pedallarının biraz daha hisli olması için. Sesini duyarken sorun yok ama kulaklıkla oynarken basıp basmadığımı hissetmiyorum. Bununla beraber daha sert bir pedal hissi oluyor.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @rtaskinlar

R rtaskinlar
4 gün (5483 mesaj)
Ben de sürekli kulaklıkla oynuyorum dediğiniz gibi evet kulaklıkla basışta bir karambol var. Teşekkür ederim bilgilendirme için, alıp denenebilir o zaman.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Psyduck17
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.