Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
190
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Lineage 2 Master Class SPP- Repack L2JMobius (Basit L2Java Server Kurulumu)
B
7 ay
Onbaşı
Konu Sahibi

Merhaba arkadaşlar forumda Lineage 2 kısmı ölmüş biraz canlandırmak istedim. Meraklısı için Lineage 2 Java server en basit kurulum şeklini paylaşıyor ve anlatımını yapıyorum.
1.Öncelik ile En son Lineage 2 Client i olan Lineage II EU 338 Full Client indirin.
2.Daha sonra hazırlamış olduğum L2J Spp-Mobius Master Class Repack dosyalarını indirin.
3.Master Class Repack dosyalarını klasöre çıkartın ve içerisinde bulunan system.zip dosyasının içeriğini indirmiş olduğuınuz client'in system dosyası ile değiştirin. (L2.ini dosyası local sunucuya göre ayarlı)
4.Oyunu L2.exe den açıp ayarlarınızı yapın.
5.Master Class Repack da bulunan Start_servers.bat dosyasını çalıştırın ve L2J Server Emulatörünün açılmasını bekleyin. (Aşağıda ki resimde olduğu gibi bir ekran ile karşılaşıncaya kadar bekleyin)

< Resime gitmek için tıklayın >
6.Oyuna giriş yapabilirsiniz. Account oluşturmaya gerek yok ilk giriş yaptığınız bilgiler Account bilgileriniz olarak Databese kayıt olacak şekilde ayarlandı.

Oyunda server ayarları Rate,Npc vb yapılmıştır ek olarak herhangi birşey ile uğraşmanıza gerek yok gir oyna şeklinde ayarlanmıştır (Merak edenler için oyun sunucu ayarları JMaster\game\configGameserver içindedir Server.ini dosyasını değiştirmeyin aksi taktirde sunucunuz çalışmaz.)

Yapamayanlar için bu konu başlığı altında yardımcı olmaya çalışacağım herkese iyi oyunlar dilerim.

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayar987 -- 27 Ağustos 2022; 15:46:7 >

M
6 ay
Er

thank you very much for this! I'm going to try it now!M
6 ay
Er

when I open L2.exe it remains a black screen. If I run the auto updater then the game client works, but with your system folder I can't start the game: it remains a black screenB
5 ay
Onbaşı
Konu Sahibi

Try deleting the Option.ini file in the System folder and reopening it.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.