Abi sabah 5 akşam 6 da çıkıyoruz bahçe den belim kopmuş oluyor ayaklarım su toplamış, kollarım yüzüm filan dal sebebiyle çizik bere içinde oluyor.. savaştan çıkmış gibi oluyorum
Fındıklar bizim abi toplamazsan kim toplayacak herkes menfaatin peşinde bahçeler kimsesiz kalmasın diye topluyoruz.. zarar etmiyoruz da değmiyor sadece
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @arda5234_