Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2524
Cevap
254696
Tıklama
5
Öne Çıkarma
Cevap: LANDİRENZO DESTEK PLATFORMU (127. sayfa)
G
7 ay
Onbaşı

https://lpg-forum.pl/all-software-landi-renzo-t79973.html


Buyrun hocam konu altından tüm landirenzo yazılımları temin edebilirsiniz.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @mustican05
B
5 ay
Er

aracım Astra j 1.4 t landirenzo multipoint omegas kit var eski bir kit beyaz Med enjektörler test cihazında kırmızıya gelince duruyor yüzde 75 falan yani. Adana olgun değişime gerek yok dedi ama aracım arıza lambası yakıyor LPG den kaynakli. Başka bir landirenzo ustası bu enjektorler değişecek yoksa LPG kaynaklı olan arıza lambası ve sabahları sarsıntılı calisma performans düşüklüğü devam eder diyor. Kime inanicam bilemedim. Med enjektör yerine albien vs başka enjektör takılırmi acaba?
< Resime gitmek için tıklayın >?
< Resime gitmek için tıklayın >?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

B
3 ay
Er

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
Astra 1.4 t landirenzo omegas kit var Med enjektorlere 9 bin TL istediler arizayi 4 Üde. Albienin bu enjektörü takıldı iyi bir afr ayari yapıldı ve şuan sorunsuz 3 ay oldu. Tüp ayarı Volkan oztokmak var o taktı enjektoru ve afr yaptı 2500 liraya çözüldü sorunum tavsiye ederim.
< Resime gitmek için tıklayın >
Gördüğünüz gibi her yolu denedim ama işe yaramadı benimkiler artık gitmis< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @siesta23
Y
2 ay
Yüzbaşı

Arkadaşlar landirenzo kitine obd ile bağlanıldığında tüm hataları silmeyi aktifleştir seçeneği mevcut mu ?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

O
geçen hafta
Er

Tiner ile temizleyin bir dahakine balata spreyi tam sökmez sertlesiyor valfdeki yağlar katran gibi çalışır ondan sonra albien 1.8 ohm ise benzer performansi verdi diye dusunuyorum< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Blksr10
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.