26 / 07 / 2018 tarihinde gittigidiyor üzerinden, happycenter satıcısından 19.01 TL ye ürün aldım. Satıcı aynı gün kargo yaptı , fakat kargo takip koduyla baktığımda kargonun bana uzak bir şubeye gittiğini farkettim ve satıcıya bu durumu ilettim. Ürün yaklaşık 1 hafta içinde gelmedi ( kargo yazan şubeye bile varmadı ) ve durumu gittigiyor'a aktardım ve para transferini durdurdu. Akabinde satıcıya ve gittigidiyor a birçok mesaj attım fakat para ne satıcıya aktarıldı nede bana. Ayrıca kargo şirketinde de ( aras kargo ) hala transfer sürecinde gözüküyor ürün. Kargodan da bir cevap alamadım. Sonuç olarak benim ödemiş olduğum tutar hiç oldu. Gerekli yerlere başvurucam, konuyu açma sebebim dikkatli olunması yönünde.
http://prntscr.com/kx4spk
http://prntscr.com/kx4sux
Umarım paranızı geri alabilirsiniz.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >