Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
6288
Tıklama
18
Öne Çıkarma
Kurmay Yarbay rütbesinin verilmesi hk.

R rds Konu Sahibi
7 yıl (8587 mesaj)
Merhaba Sayın DonanımHaber Üyeleri,

mesaj sayısına bağlı rütbelere ek olarak bundan böyle bölümüne hakim, mesajları ile diğer üyeleri yönlendirici, örnek davranışlar sergileyen, herkesçe bilinen, saygılı müdavimlerimize Kurmay Yarbay rütbesi (yıldız rengi: < Resime gitmek için tıklayın > ) verilecektir.

Bu rütbeyi almak için herhangi bir yönetici/admin'e özel mesaj yolu ile başvurabileceğiniz gibi hakettiğini düşündüğünüz arkadaşlarınız için de yine yönetici/adminler ile iletişime geçebilirsiniz. Yapılacak kısa değerlendirme neticesinde özel rütbeler hesaplarınıza tanımlanacaktır. Kurmay Yarbay rütbesi alan üyelerimizin örnek davranışlarını ve foruma katkılarını sürdürmesi beklenir.Kıdemli Yarbay rütbemiz foruma özellik katanlar ile site/forum içerisinde bug bulan ve bildiren arkadaşlarımıza verilmeye devam edecektir.

Foruma özellik katanlara rütbe konusu : http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=78074466
Bug bildirimleriniz için gun ve Citizen 'e özel mesaj gönderebilirsiniz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.