Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Küfür ve hakaret içermeyen yorumların silinmesi

F fhrstw Konu Sahibi
2 yıl (1411 mesaj)
İlk kez denk gelmediğim için yazıyorum. sadece muhalif olarak yorum yazdığım için yorumum silindi. Üstelik içinde ne hükümet geçiyor ne bişey mesajım silinmiş yani tuhaf gerçekten. Yani ne yapalım herşey çok iyide ben mi göremiyorum. 3 yıl önce aldığım ürünlerin faturalarına baktım normalde teknolojik aletler ucuzlar dimi aksine pahalılaşmış yani anlamıyorum gerçekten troller şikayet edip dh’ye baskı mı uygulanıyor yoksa dh’nin politkası gereği mi böyle davranılıyor. Biz o kadar zamma vergi üstüne vergi hatta verginin vergisinin vergisine tahammül ediyoruz. Altı üstü basit bir mesaj ve hiç bir şekilde küfür içermeyen yorum siliniyor. Demem o ki biz bu kadar vergiye yoksulluğa tahammül ediyorsak insanlarda eleştiriye tahammül edecek yani bunun lamı cimi yok.



< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


F fhrstw Konu Sahibi
2 yıl (1411 mesaj)
Eğer benzer durum başınıza geldiyse yukarı çıkarırsanız sevinirim.



< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


E Entel Maganda
2 yıl (231 mesaj)
benim tahminim adminler şikayet listesine yetişemiyorlar o yüzden çok hızlıca ve kabaca okuyorlar. göze negatif gelirse direk ban atıyorlar.



DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.