Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
1043
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Küçük Yayıncılara Birleşme Teklifi
T
3 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

…BROTALITY OYUNCU TOPLULUĞUNA DAVETLİSİNİZ…
<p class="ql-align-center"> </p>Açıklama:
Merhaba biz bir oyuncu topluluğuyuz. Eskiden gelen tecrübe ve bilgilerin harmanlandığı yeni bir oluşumuz. Neler yapıyoruz?

👾 Her akşam düzenli olarak oyun oynuyoruz.
👾 Her geçen gün aramıza yeni oyuncular katılıyor.
👾 Tamamen roller üzerine kurulmuş, düzenli hazırlanmış bir sunucumuz var.
👾 Her türlü oyun için oyun arkadaşı bulabileceğiniz odalar
👾 Kaliteli sohbet, dolu dolu içerik, eğlenceli yazı oyunları vs.
👾 Birlikte film - dizi - anime izleyebileceğiniz seyir odalarımız var. Planlı olarak yada plansız spontane şekilde seyir partilerimiz oluyor.
Çok sıkmamak için kısaca özetlemek istedim çünkü çok daha fazla içeriğimiz mevcut. Özellikle akşamları epey aktif oluyoruz.
 
Teklif:
Eğer gerçekten oyun sever biriysen ve oyun arkadaşı arıyor, insanlarla muhabbet ederek oyun oynamaktan keyif alıyorsan seni de aramızda görmek isteriz. Bu lanet olası covid illeti yüzünden yeterince sosyalleşemediğimiz şu günlerde, oyun teması altında buluşarak sosyalleşiyoruz.
Hemen hemen her akşam topluluğumuz üzerinden canlı yayınlar yapıyoruz. Canlı yayınlarımızda sizleri de görmek, sohbet etmek isteriz.
Bize katılmak ve bizlerle oyun oynamak için Davet Linki; https://discord.com/invite/FSsGBjwyuR
 
Yayıncılar İçin Teklif:
Sunucumuzda canlı yayınlar yapıyor ve küçük yayıncıları destekliyoruz. Tek başımıza bu işlerin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden size faydalı olacağını düşündüğümüz bir teklifimiz var.
Gelin güçlerimizi birleştirelim… BROTALITY sunucusu tamamen roller üzerine inşa edilmiş, özenle hazırlanmış bir sunucu. Şu anda sunucumuzda 2 yayıncı bulunuyor. Yayıncıların kendi kanallarına ve kendi kitlelerine özel bölümler bulunmakta.
Örneğin A Yayıncısı bizle birlikte olmaya karar verdi. Ne yapılacak.
1.   A YAYINCISI ÖZEL kategorisi oluşturulacak. Bu kategori altında takipçilerinizle sohbet edebileceğiniz en az 1 yazı kanalı ve 1 ses kanalı, moderatörlerinizle özel görüşebileceğiniz 1 yazı ve 1 ses kanalı bulunacak. Sunucumuzdaki takipçi sayınızın minimum 8 olması gerekmektedir.
2.   A YAYINCISI, kendisine özel açılan odalarda dilediğince yazı ve ses kanalı oluşturma yetkisinde olacak, kendi özel bölümünün tüm moderasyon işlerinden sorumlu olacaktır.
3.   A YAYINCISINA ÖZEL YAYIN KANALI açılacaktır. Yayın kanalına istediğin takipçilerini sürükle – bırak şeklinde kendisi yayına taşıyabilecektir. (dilerse aynı yetkileri kendi belirleyeceği moderatörlere de verebilecektir.)
4.   YAYINCI ile anlaşıp sistemi işler vaziyete getirdiğimizde, A YAYINCISI TAKİPÇİSİ gibi bir rol açılacak, bu rol yayıncının belirleyeceği bir emojiye tıklama sureti ile sunucumuzdaki mevcut ve gelecek tüm üyelerin alımına uygun hale getirilecektir.
5.   A YAYINCISI canlı yayına geçtiği zaman, otomatik bir yayın duyurusu, yayın duyurusu kanalından duyurularak sunucudaki tüm oyun severlere duyurulacak, yayıncının yayın linki ve oynadığı oyun gösterilecektir.
6.   A Yayıncısı ve tüm takipçileri, sunucunun diğer tüm bölümlerini görebilir, gönüllerince kullanabilirler.. Topluluğumuzdaki diğer tüm oyun severlerle birlikte oyun oynayabilirler. YADA örneğin sunucumuzdaki grafiker arkadaşlardan yayın panellerinizi, layoutlarınızı vs hazırlamasını rica edebilirsiniz.
7.   Anlaştığımız tüm yayıncıların yayınlarını planlayıp, ortak yayın ve oyun gibi aktivitelerini paylaşabilecekleri YAYINCI ÖZEL kanalları görme ve diğer yayıncılarla sosyalleşme şansı olacak.
 
Topluluğumuzda YAYINCI olabilmek için gereken kural ve şartlar.
1.   Haliyle BROTALITY sunucusuna katılmak.
2.   Size özel roller oluşturulduktan ve sistem çalışmaya başladıktan sonra en geç 24 saat içerisinde kendi özel kanallarınızda (üstteki madde-4 teki yolu izleyecek şekilde) (dolayısı ile BROTALITY sunucusu içerisinde) minimum 8 adet takipçiniz olması gerekmektedir.
3.   Yayın yaptığınız yerdeki panelde, BROTALITY discord sunucusunun davet linki olmak zorundadır. Bu bölümdeki açıklamalar tamamen yayıncının inisiyatifindedir. Ancak tavsiyemiz, sunucuya sizin yayınınız üzerinden gelen insanlara (yukarıdaki örnekten yola çıkarsam) A YAYINCISI TAKİPÇİSİ rolünü alarak size özel bölümü görme durumunu anlatan bir açıklama yazmanız.
4.   Topluluğumuzda olduğu gibi, yayıncılarda da SÜREKLİ BEN mantalitesine sahip insanları istemiyoruz. Buradan aldıklarınız kadar verici de olmanızı rica ederiz. Örneğin yayınınızı kapatırken baktınız sunucumuzdaki bir başka yayıncı yayındaysa, ona baskın yapmamanız için hiçbir neden yok değil mi? Unutmayın, birbirimizi desteklemek için buradayız.
 
Organize olabilmek ve herkese yetişebilmek açısından, topluluğumuzdaki YAYINCI sayısını 6 (altı) olarak belirledik. Şu anda açık 4 (dört) kontenjanımız bulunmakta. İlgilenenler bana özelden ulaşabilirler.
Yeterince açık olmaya çalıştım umarım kendimi ifade edebilmişimdir. Buraya kadar okuduğunuz ve kıymet verdiğiniz için teşekkür ederiz. Daha büyük bir oyuncu kitlesinde sizlerle birlikte olmak dileklerimle… T
3 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

ilgilenen arkadaşları ve oyuncu dostlarımızı bekleriz arkadaşlar.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.