Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
KOSGEB Yardımı İnternet Cafe Açmak!?

T TahaSas38 Konu Sahibi
8 ay (12 mesaj)
Merhabalar öncelikle aklıma takılan bir soru var size danışmak istedim.

18 yaşındayım.
Meslek lisesi Elektrik Elektronik mezunuyum.

Teknolojiye bilgisayara yatkınlığım var.

İnternette gezinirken aklıma bir şey takıldı ve ufak bir araştırma yaptım.

Kosgeb hibe desteği ve genç girişimcilere destek veriyor.

Dükkan tutup, Kiralayıp veya satın alıp, kosgeb den destek alarak internet cafe açabilirmiyiz. İçerisindeki ekipmanları vs alıp güzel bir cafe açmak istesek destek veriyor mu?

Aşamalı şekilde anlatabilirmisiniz?
M meerkmen
8 ay (4 mesaj)
Merhaba, bende meslek lisesi elektrik elektronik mezunuyum. Borç ile böyle bir yükün altına girmeni tavsiye etmem, daha 18 yaşındasın. Benim tavsiyem 2 yıllık elektrik bölümü bitirip kpss ile Dhmi'ne atanman. Çok çalışman lazım ama bunu da belirteyim. Yine bunun dışında maaş, geçim sıkıntısı gibi sorunları atlattığın zaman bilgisayara olan yatkınlığından dolayı sana programlama öğrenmeyi tavsiye ediyorum çünkü gelecek artık onun üzerine kuruldu. Şuanda herkesin evinde interneti ve bilgisayarı var zaten, hiç bir şey eskisi gibi olmayacak pandemiden sonra.
Yine de araştırmak istersen diye https://parakonusalim.com/kosgeb-kredisi-nedir-hibe-kredisi-basvurusu/
T TahaSas38 Konu Sahibi
8 ay (12 mesaj)
Merhaba, evet aslında dediğim çok mantılı fakat derslerim pek iyi sayılmaz kpss den 62 aldım kpss den önce 2 yıl üniversite yazıp en azından adım üniversite okumuş olsun diyorum bilgisayara yatkınlığım var donanım olarak parçalardan anlıyorum. 3d yazıcı da alınıyormuş diye biliyorum kosgeb den teçizat yardımı olarak. 3d yazıcı alıp bazı planlarım var. Öyle bir şey de yapabilirim.
M meerkmen
8 ay (4 mesaj)
Hakkında hayırlısı olsun o zaman :)DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.