Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye
0
Cevap
8318
Tıklama
5
Öne Çıkarma
Konu açacak üyelerimizin dikkatine

R
rds
10 yıl (8584 mesaj)
Sevgili Donanım Haber üyeleri;

öneri ve sorunlarınız için başlık açmadan önce aşağıdaki kurallara lütfen dikkat ediniz. Kural dışı açılan konular haber verilmeksizin silinecektir.

1. Almış olduğunuz uyarı/cezalar hakkındaki şikayet ve itirazlarınız içinhttp://forum.donanimhaber.com/support.asp sayfasından bildirim açabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak Forum Adminleri bildiriminize dönüş yapacaklardır.

2. Açtığınız konuların başlıklarının konuyla ilgili ve açıklayıcı olmasına özen gösteriniz.

3. Üye veya yönetici şikayetleriniz için aynı şekildehttp://forum.donanimhaber.com/support.asp adresinden bildirim açmanız gerekmektedir. Bu yönde açılan konular haber verilmeksizin kilitlenebilir, silinebilir.

4. Silinen konularınız hakkında bilgi almak için ekseriyetle konunuzun silindiği bölümden herhangi bir mesajı şikayet ederek bilgi talebinde bulununuz. Böylelikle daha hızlı bilgi alabilirsiniz.

5. Burada yazmayan fakat forum genel kuralları içindeki tüm kurallar bu bölüm içinde de geçerlidir.

6. Açılan konulara diğer üyelerimiz tarafından konu ile alakasız mesaj göndermek uyarı sebebidir.

7. Bu bölümde açılan her öneri kabul edilecek ve her öneriye anında cevap gelecek diye bir durum yoktur. Ayrıca önerinize cevap gelmesi bazen zaman alabilir.

8. Bu bölüm yönetimden hesap sorma bölümü değildir. Uygun olmayan içeriğe ve başlığa sahip konular haber verilmeksizin silinebilir.< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >