Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
2426
Tıklama
0
Öne Çıkarma
KOBO, PLATO ve KOREADER KURULUMU
P
3 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Kurulumu çok basit. Koreader ile birlikte kurulabiliyor. Kobonun kendi arayüzü, Koreader, Plato arasında geçiş yapılabiliyor. 
İsterseniz tek Plato'yu da kurabilirsiniz. 

Şu linkten dosyayı indirin önce: https://www.mobileread.com/forums/showthread.php?t=314220      
Sonra zip'i masaüstüne çıkarın. Cihazı bilgisayara bağlayıp klasörünü açın. Zipin içindeki tüm dosyaları kobonun klasörüne kopyalayıp yapıştırın. 'Kobo' klasörüne değil, direkt bilgisayarın gördüğü haliyle diskin içine. Sonra E:\.kobo\Kobo dizinine gidin, orada Kobo eReader diye bir dosya olacak, onu not defteriyle açın en alt satıra gelin enterla bir satır boşluk bırakıp şunu ekleyin:  

[FeatureSettings]
ExcludeSyncFolders=\\.(?!kobo|adobe).*?   

Sonra cihazı bilgisayardan güvenli kaldırın. Yeniden başlatın ya da kendi kendine yeniden başlarsa kurulum başlayacak. Birkaç dakika içinde kuruluyor. Bitince bildiğiniz Kobo menüsü geliyor, Nickel Menu yazan yere tıklayınca Plato - Koreader seçenekleri çıkacak, Plato'yu seçerseniz Plato başlıyor. Koreader'ı seçerseniz Koreader başlıyor. Biraz geç açılıyor Plato sabırla bekleyin. 
Bu kadar kurulum.

Videolu anlatım:

Stone1005 nickli yazar arkadaştan alıntıdır.
Videoyu izlemek için tıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plt13 -- 6 Mayıs 2021; 18:40:13 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

P
geçen hafta
Yarbay

Teşekkürler. İşime yaradı.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.