Tavsiye edeceğim marka model yok ancak ''GAMING'' etiketini attığınız an çok daha kaliteli ürünleri çok çok daha ucuza alırsınız. Bir çok ''giriş seviyesi'' geyming klavye de gerçekten çöpten hallice o fiyatlar için.
Ben yüzerlerce klavye kullanmış biri olarak artık "Custom klavye" kullanıyorum.
Sesinden mi ya da hissiyatından mı sıkıldın istediğin switch ile değiş
Tipinden mi sıkıldın yüzlerce keycaps var istediğini koy.
Gaming klavye dediğiniz olay kırmızı switchlerden ibaret, dokunmatik klavye gibi parmak ucu çok hafif değse bile tuşa basıyorsunuz. Dezavantajı yazı yazarken en hafif dokunmada yanlış tuşa basıyor olmanız.
2000-2500 TL verip işin sonunda beğenmeme riski var. Al custom klavye tak red switchleri beğenmedin mi sat switchleri al yeni switch. 3000- 500TL arası switchler bulabilirsin.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >