Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
61
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Kısa sürede vizyondan kaldırılan V For Vendetta filmini izlemediyseniz izlemenizi tavsiye ederim.
D
2 ay
Yarbay
Konu Sahibi

Çok politik olup içinde bir çok gerçek bilgi veren, tarihçesini araştırdığınızdada bilgi edinebileceğiniz, Türkçe alt yazılarının orjinalinde neredeyse kusursuz olan bu filmi izlemenizi öneririm. Eski bir film olmasina rağmen; eski olduğunun anlaşılmadığı nadir politik filmlerden biridir. Yıllardır favori filmim olup; bütün geçmişini araştırdığım bir filmdir ve motivasyon olarak arada sırada izlerim. Eğer tavsiyemi alıp bu filmi izliyorsanız kesinlikle kelime seçimlerine önem verin, eğer ilginizi çekerse tarihini araştırın. Bir bakıma Sci-fi olsa bile geçmişten güzel bilgiler aktaran; bazi noktalarinda Atatürk'ten quote aldığı iddia edilen ve bana göre unutulmayacak bir filmdir.

edit: imla hatalari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 30 Eylül 2022; 20:40:45 >

K
2 ay
Yarbay

Kardeş bu filmi bilmeyen yok gibi bir şey zati. Açtığın konunun, "Yüzüklerin Efendisi diye bir film serisi varmış çok iyi" yada "Terminator varmış mükemmel bilim-kurgu" ya da "Matrix serisi varmış efsane" demekten farkı yok. Bilinmeyen, kenarda köşede kalmış bir yapım değil. Ana konusu da vardı yanlış hatırlamıyorsam.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

E
2 ay
Yarbay

bu filmle farklı bir bağım var 10 küsür sene önce falan tvde izlerken uyuyakalmıştım gece uyandığımda kaldığım yerden devam ediyordu bir ara düzgün izlicem amaDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.