Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Kısa Kısa - Uydu Alıcı Üzerindeki Bağlantılar Nelerdir?

O ONY86 Konu Sahibi
11 ay (1974 mesaj)
Merhabalar

Elektrik-Elektronik Mühendisi arkadaşımın diz üstü bilgisayarına ps4 bağlamaya çalışmasından sonra bu gibi kısa ama bilgili bir seri yapmaya karar verdim. Bu videoda uydu alıcılarında ki bağlantı portlarına basitçe değiniyoruz.

Bu videoları topluluk önünde konuşma zorluğunu yenmek için yapıyorum. Haliyle henüz diğer youtuberler gibi yüksek prodüksyonlu içerik hazırlayamıyorum.

Videoyu izlemek için tıklayınız
K Karanlık Ülke
11 ay (2456 mesaj)
Anlatımınız gayet başarılı. Fakat başka bir videonuzda VHS yayınlarda olan bir sıkıntı gördüm. Sesiniz kısıktı ve müziğin arkasında kalıyordu.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

O ONY86 Konu Sahibi
10 ay (1974 mesaj)
teşeşkkürler geri bildiriminiz için. sesimi şuan telefon yada kameradaki mikrofondan alıyorum. Kulaklıkta istediğim gibi çıkıyor ancak youtube üzerinde değişikliğe mi uğruyor anlamadım. VHS yayınlarındaki sıkıntı ise ışığın yeterli olmamasından kaynaklı. Onun için de uğraşıyorum.
Bu mesajda bahsedilenler: @Karanlık Ülke
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.